Yamaha YZF-R1 (2010)

Vlastník VendaPohodarH9
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 29.3.2014

Vloženo: 12.04.2013, Uskutečněno: 11.04.2013, Stav tachometru: 3150 km, Zhlédnuto: 2x

No tak už bylo na čase, abych tu svojí prdelku taky trochu vytáhl. Pravdou je, že hlavním hnacím motorem byla výměna brzdové kapaliny a následná kontrola, jak to brzdí. No povedlo se, ještě údržba řetězové sady a hurá na silnici.
Musím se přiznat, že jsem vyjížděl až po šesté večer a navíc z lenosti mě vlastní, jsem si nechal jen zateplenou monterkovou kombinézu. Do rychlosti 130 km/h jsem nepociťoval žádné neobvyklé věci, ale pak se na mě pověsil nejakej mladej kokůtek s V. golfem a bylo jasné, že nejschůdnější bude mu ukázat záda. Normalně bych se na něj vykašlal, ale jezdil vedle mě a pak dokonce přede mě a začal mě brzdit no debil.
Už s hornetem bych mu asi taky ujel a tady mě to stálo minimální úsilí. Ve chvíli, kdy byla krásná rovinka na najmenované dálnici a on šel zase na předjíždění jsem podřadil na 5 a trochu to roztáhl a 6 do světýlka na palubce. Mám to nastavený na nižší otáčky, takže se hodnota zastavila na 280 km/h a debil zůstal kdesi v dáli. No ale při týhle eskapádě jsem myslel, že mě ten fičák vyndá snad všechno, co jsem měl v předních venkovních kapsách na prsou .
No a pak zase tak jak se má dle platných předpisů. V závěrečném krpálu dolů jsem otestoval kvalitu mé servisní práce na brzdách (na jedničku) a uložil holčičku do garáže. Bylo vidět, že i jí projížďka sedla .
Jo a jelikož jsem ta lemra líná, tak jsem ještě dával Race páčky a jiný závažíčka, tak ještě k tomu pár foteček.

katrin (0) napsal 13.04.2013 v 10:02

Mira-KT (4) napsal 12.04.2013 v 16:36

Václave, ty nevíš kolik se jezdí?? no když by to nebrzdilo tak to je na vrácení certifikátu

• Nutnost k pohodlnosti cestování

Tak jsem dnes po delší době navštívil prodejničku Yamahičku Vrbovičku. No zprvu jsem tam jel jen proto, že jsem měl na dílech objednán šroubek a futérko do krytu řetězu, páč se to povolilo a leží to kdesi v republice. Ve

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • PVA Letňany MOTOSALON 2013

No tak jak jsem naznačil v předešlém článku, navštívil jsem v rámci své narozeninové oslavy i veletrh MOTOSALON 2013 na pražském výstavišti v Letňanech a to z hlavního důvodu vidět své přátele z ISŠA Brno. Jak jsem již p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.03.2013
    Uskutečněno: 07.03.2013
  • Narozeniny jsou dobrá věc

Tak jsem dnes oslavil své kulaté čtyřicátiny a jak jinak než koupí dalšího vybavení. Protože mé proudové kleště neposkytovaly možnost připojení na osciloskop, pořešil jsem to adaptérem od firmy Agilent Technologies. V zá

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.03.2013