Jawa 350/639 (1991)

Vlastník boek
Vloženo 28.8.2008
Aktualizováno 29.5.2012

Vloženo: 30.03.2013, Uskutečněno: 30.03.2013, Stav tachometru: 103500 km, Zhlédnuto: 10x

Teploměr +5 slunko jako by chtělo vylézt takže se jede a kam se teprve uvidí.
Nakonec to byl směr Rožnov teplo docela bylo cesta volná tak mě napadlo dál Soláň a Karlovice. Kousek nad Hutiskem už jsem si ale jasně uvědomil, že se přesouvám do lyžařského střediska a že to tam může být veselé. Poslední kilometr před sedlem už jsem jel jen za dvě a v koleji, která naštěstí nebyla zmrzlá, nahoře krátká zastávka. Vypadal jsem tam s motorkou asi jako exot ale nevadí cesta dolů v podstatě jen volnoběh ale opět po kilometru cesta bez sněhu a břečky, jen štěrk. Neodpustil jsem si návštěvu na Huslenkách, kde jsem pobaštil buchtu vypil kafe a volá mi PajdaXJR, že kde jsem. Tak jsme se domluvili na Ustí u Vsetína. Pochválil jsem mu kobylku kterou přes zimu dával dohromady, každopádně se mu to fakt povedlo. Dál už společně směr Valmez s malou zajíždkou přes Bystřičku na Malou lhotu a na guláš na Ranč.. docela jsem to schytal za tu cestu, samý štěrk a místy hromady břečky, takže žádná velká kochačka ale jen oči na stopkách a hlavně sebou nelíznout, o tom že byly motorky jak čuně.. o tom raději žádná.. Každopádně moje letošní druhá vyjíždka se vyvedla. Se zajíždkama na Uherskou a Bystřičku cca 90-100km paráda ani zima nebyla

Irish_Rider (0) napsal 12.04.2013 v 15:37

pěkně hoši, přesně tak že zima je pro ty co nic nedělají , já už s tou mojí holkou z Irbitu ( Ural se sajdou ) lítám venku od 21.12.2013 (nepočítaje dny s 2 m závějemi ) Ale slunečno je slunečno!

Irish_Rider (0) napsal 12.04.2013 v 15:36

boek (1) napsal 31.03.2013 v 21:53

první už byla před 3mi týdny, sice kratší ale taky dobrá.. takže by jsem to viděl... že je zahájeno z okna se ale raděj nedívám.. hotová kalamita

Hellrider (4) napsal 31.03.2013 v 11:32

Jak říkal Endy, první vyjížďky už se konají. Člověk se z podobných projížděk asi docela těší do hospody nebo na konci domů, ne? Jaro už opravu klepe na dveře. Sice je střídavě celkem pěkně a střídavě ukrutná zima, ale doufejme, že o to bude vydařenější a slunnější léto . Ještě, že u nás na Plzeňsku už je sníh téměř minulostí.

boek (1) napsal 31.03.2013 v 10:11

Však jak jsme dojeli včera na Ranč.. tak se v hospodě holky divily, jestli se jim to nezdá, že slyší motorky .. prý jsme tam byli letos první .. to potěší ..

Endy (3) napsal 31.03.2013 v 09:58

Motorkáři vylétají ze svých hnízd - jaro je tady!

boek (1) napsal 30.03.2013 v 20:46

Zima je tomu kdo nic nedělá

PajdaXJR (3) napsal 30.03.2013 v 19:41

Nebylo to vůbec špatné,ale jak sem dojížděl domů tak už byla kosa

• Historie se opakuje

Po zdařilém Slovinsku jsem chvíli jezdil na kole at mám změnu ale horko které bylo mě nastartovalo vytáhnout kobylku a vyjet se okoupat, musím říct, že před plánovanou cestou do Starého Týna na VSJ to byl hodně dobrý náp

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 21.07.2013
  • Podívat se na moře - Slovinsko

O tom že jsem si udělal výlet do Slovinska jsem už napsal, přesněji pokusil se napsat cestopis. Bylo by zbytečné se k tomu dál rozepisovat, snad jen že se cesta opravdu vydařila a už ted mi škube rukama si na kobylce vyj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Dolní Vítkovice - Landek Park - Jawa vyjížďka

Společná vyjížďka a malé setkání VSJ, odstartovalo ve Frýdku Místku na parkovišti OBI, nepočítal jsem to ale cca 12-15 Jaw se sešlo, po uvítacím ceremoniálu (nazdááár, nazdááár, .. ) se vyjelo do areálu Dolní Vítkovice,

Vloženo: 18.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013