Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník maca.volyne
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 16.3.2013

Vloženo: 17.02.2013, Uskutečněno: 14.11.2012, Stav tachometru: 44900 km, Zhlédnuto: 3x

Již při koupi motocyklu nebyla zadní guma v extra dobrém stavu ale od července do listopadu (4000km) vydržela. To už začali docela dost prokukovat ven vlákna tak výměna byla nutností. Jakožto student bez příjmů sem využil můj svátek 11.11. a objednal pneu zn. Shinko. (po přečtení několika recenzí sem se toho vůbec nebál)
Guma přišla asi 3. den po objednání (cena 1800) rozměr 150/70 17.
Demontáž zadního kola jsem si udělal sám ale přezout a vyvážit jsem přenechal servisu protože nemám ani zouvačku ani vyvažovačku. Dost mě překvapila cena přezutí a vyvážení, 400kč asi za 20 minut práce což mi přijde dost. No ale lepší než gumu sject za pár tisíc km kvůli nevyvážení. Guma vypadá celkem slušně a i na mokru jsem s ní neměl problém. Doufejme že vydrží co nejdéle.

• Leštěníčko, úpravičky

Pořád pršelo, motorka byla špinavá tak jí Tempo pořádně oživilo. Plus přestříkání chromových krytů. Chrom mi na motorce prostě neseděl. No vždycky se to dá nitroředidlem vrátit zpátky. :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.05.2013
    Uskutečněno: 23.05.2013
  • Víkendové nůďo

Jelikož počasí nebylo na ježdění nic moc, rozhodl sem se rozebrat a vyčistit co se dalo. První přišel na řadu hlavní stojan, který ale potřeboval k demontaci aby šel dolů i výfuk. Stojan sem obrousil a přestříkal na čer

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 12.05.2013
  • Mřížky

Po shlédnutí několika videí na Youtube jsem vypozoroval, že docela častá úprava především v Americe, je do průduchů na bočních plastech připevnit z vnitřní strany mřížku nebo nějaké pletivo, já s estetických důvodů zvoli

Vloženo: 17.02.2013
    Uskutečněno: 30.01.2013