Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník maca.volyne
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 16.3.2013

Vloženo: 17.02.2013, Uskutečněno: 30.01.2013, Stav tachometru: 45000 km, Zhlédnuto: 3x

Po shlédnutí několika videí na Youtube jsem vypozoroval, že docela častá úprava především v Americe, je do průduchů na bočních plastech připevnit z vnitřní strany mřížku nebo nějaké pletivo, já s estetických důvodů zvolil pletivo.

Demontáž plastů byla celkem jednoduchá, na rozebrání stačí pouze 2 imbusy a vše je za 10 minut sundané. Plasty jsem okolo otvorů odmastil ale pak přišel těžší oříšek.
Pletivo sem stříknul stříbrnou základovku aby bylo odolnější vůči korozi a dostalo stříbrnější nádech. Modelařina mohla začít.
Vytvarovat to protivné pletivo mi trvalo vždycky strašně dlouho a navíc jsem zvolil špatný silikon (akrylátový tmel) který, jak jsem se poté dočetl, není odolný vůči vodě a vlhkosti.
Zvolil jsem tedy silikonové lepidlo na plasty a to se osvědčilo na výbornou.
Se dvěma ze šesti průduchů sem se opravdu trápil. Pletivo nešlo vytvarovat, lepidlo všude, nikde nic nedrželo, ale při třetím jsem už více a více věděl co dělat, dokonce mě to začalo i bavit Hotovo! teď už jen nadat kapotáž zpět a usoudit jestli stála práce zato nebo to bylo zbytečné rozebrání motorky a utrácení peněz No pusuďte sami

• Leštěníčko, úpravičky

Pořád pršelo, motorka byla špinavá tak jí Tempo pořádně oživilo. Plus přestříkání chromových krytů. Chrom mi na motorce prostě neseděl. No vždycky se to dá nitroředidlem vrátit zpátky. :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.05.2013
    Uskutečněno: 23.05.2013
  • Víkendové nůďo

Jelikož počasí nebylo na ježdění nic moc, rozhodl sem se rozebrat a vyčistit co se dalo. První přišel na řadu hlavní stojan, který ale potřeboval k demontaci aby šel dolů i výfuk. Stojan sem obrousil a přestříkal na čer

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 12.05.2013
  • Javorník a dál...

Snad poslední možnost udělat výlet trošku dál než 5km okolo města. Ve 13:00 odjezd z benzíny Volyně směr Javorník. Cesta parádní -->13°C co víc si přát. Dojeli jsme na Javorník a máme v plánu se trochu občerstvit v míst

Vloženo: 18.02.2013
    Uskutečněno: 01.12.2012