BMW K 1200 LT (2000)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 6.11.2010
Aktualizováno 10.5.2013

Vloženo: 06.02.2013, Uskutečněno: 31.01.2013, Zhlédnuto: 17x

Mechanická a elektrická diagnostika nás čekala v uplynulém termínu a tak kdo měl zájem mohl si z kurzu hodně odnést. Perfektně vypracovaná dokumentace k dané tématice včetně podrobných popisů všech snímačů, čidel a agregátů, včetně jejich závad a kompletních možností testování funkčnosti. To vše rovněž v praktických ukázkách i v samostatných, věcných úkolech. Dnes už není díl co bych neznal a nevěděl jak jej otestovat doma na stole. Na zdviži mám v dílně rozhozený stroj a procházím kompletně zmiňované součástky dle manuálu a podkladů z učebnice, abych si vše pořádně znovu ozkoušel a hlavně zapamatoval. Za tohle patří velký dík učitelům, co jsou zapálení blázni a díky tomu je jejich vyprávění víc než jen nějaký výklad z učebnice. No a když z učebnice, tak jen z té, co sami napsali. Mají můj velký obdiv. Prostředí školy a dílen je malí ráj pro blázny co milují technickou stránku motorek a vše kolem oprav a údržby. Jedinký problém je, že každá návštěva mi stojí moc peněz, neboť když vidím co tam mají za fajnové vybavení, tak se snažím vše hned v rámci možností objednat.

danny3716 (1) napsal 04.01.2014 v 16:44

super to je úžasný taky mám dobře vybavenou garáž a takový kurz by nebyl marný

pernik92 (163) napsal 06.02.2013 v 08:49

tak uz staci jen jedno?
Zaridit si svuj vlastni servis :) bejt bliz tak k tobe jezdim a cumim pod ruky

• Zkušební jízda po zimní pauze

Tak jsem dnes oživil a trochu projel bramboru, dříve než jako každý rok zahájim sezonu výletem na pražskou výstavu. Z malého zkušebního okruhu jen v monterkách se nakonec vyklubalo překrásných prvních 110km a vše :-DD

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Myslím, že kurz byl nejen pro mě velkým překvapením a to pouze v dobrém slova smyslu. Bezvadný přístup opravdových profesionálů v moderním prostředí byl pro nás skutečným přínosem. Kdo měl zájem mohl si z kurzu opravdu h

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.02.2013
    Uskutečněno: 25.02.2013
  • Naleštěno a zazimováno po servisu

Dnes jsem přeparkoval stroje. Jeden má po kompletním velkém servisu a druhej stroj údržba teprve čeká. Poslední věc co mazel dostal jsou nové stupačky.

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.01.2013