BMW F 650 (1999)

Vlastník Hell-Goat
Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 25.11.2012

Vloženo: 24.01.2013, Uskutečněno: 24.01.2013, Zhlédnuto: 6x

Tak jsem se konečně odhodlal do montáže zásuvky, vytipoval jsem si místečko v palubovce mezi budíkama, na místo malého znaku BMW a tak jsem sáhnul po zásuvce do panelu se šputnem.
Z chvilkové rozborky se vyklubala skoro hodinová záležitost, musely jít dolu boční plasty, plexi, všechno sešroubováno se vším... no budiž, ať to za to stojí! Následoval šok, v jediným volným místě, kde se dala zásuvka umístit, na místě znaku, byla přístrojovka uchycená. Takže všechno zpátky a jde se hledat nové místo.
Začal jsem hledat po fórech zkušenosti ostatních až jsem narazil na zásuvku v levém plastu jakoby za chladičem.
Plast jsem sundal dolů, umyl ve vaně, místo polepil z obou stran izolepou a nakreslil kružítkem otvor, do něj jsem navrtal 3ku díru a otvor vyřezal dremelkou s řezacím vrtákem do plastu, šlo to jako po másle, zásuvka padla do díry jako prdel na hrnec, vedle zásuvky jsem ještě vyvrtal 3mm díru pro diodu - chtěl bych mít možnost zásuvku zapnout i bez klíčů tak abych na první pohled věděl, že je zapnutá. Nakonec jsem všechny citlivé části pečlivě zaplental tavnou pistolí, to aby si to ten, co to někdy bude chtít rozdělat, pořádně užil
Zapojení do obvodu je zatím v rámci vývoje, zvažuju spínání při chodu motoru a přídavný spínač s vypnutým motorem. Uvidíme.

• Montáž voltmetru

Tak jsem se do ní zase pustil :-D Na E-Bay jsem narazil na levné voltmetry, řádově za 30-50Kč - hotová věc, i s rámečkem do panelu. Rozhodnul jsem se jej zabudovat i někam na motorku, jednak kvůli lepšímu přehledu o

Vloženo: 28.03.2014
    Uskutečněno: 10.12.2013