BMW K 1200 LT (2000)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 6.11.2010
Aktualizováno 10.5.2013

Vloženo: 21.01.2013, Uskutečněno: 18.01.2013, Zhlédnuto: 14x

Po přihlášení do kurzu a přijetí jsem vlastně ani pořádně netušil, co nás čeká, i když písemný podklad byl velmi podrobný a srozumitelný. Spíš mi šlo o formu a způsob jak a co bude, zda škola jen nechce vydělat a o nás tolik nepůjde. Po prvních minutách na škole jsem byl nejen já doslova nadšenej z velmi profesionálního a přátelského přístupu vyučujících. Bezvadné občerstvení během celého dne a smysluplný výklad vtáhl celou dvanáctičlennou partu nadšenců do výuky, kdy nás přestal zajímat čas a celé dny utekly ani nevin jak. Vůbec bych nevěřil, kolik lze pojmout informací za jeden prodloužený víkend, včetně praktických, dobře cílených úkolů na pěkně připravených stanovištích. O moderních a uklizených dílnách se nehodlám ani nudně rozepisovat. Práce probíhala jen po dvojicích za dohlížení velmi ochotných učitelů. Už se nemohu dočkat další části na škole, neboť informace a praxe s výkladem o různých zrádnostech a vychytávkách asi nejdou zaplatit. I krátké přestávky nemají jiné téma při postižení co celá parta lidí má. Je to takovej malej ráj pro blázny do motorek, kterej vedou stejní nadšenci, neboť při jejich znalostech by mohli dělat jiné věci za jiné peníze možná to vypadá jako keci a propaganda, ale já jsem opravdu moc spokojený a určitě nelituji ani kačky co kurz stojí, včetně stráveného času
Kurz pro mechaniky motocyklů

• Zkušební jízda po zimní pauze

Tak jsem dnes oživil a trochu projel bramboru, dříve než jako každý rok zahájim sezonu výletem na pražskou výstavu. Z malého zkušebního okruhu jen v monterkách se nakonec vyklubalo překrásných prvních 110km a vše :-DD

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Myslím, že kurz byl nejen pro mě velkým překvapením a to pouze v dobrém slova smyslu. Bezvadný přístup opravdových profesionálů v moderním prostředí byl pro nás skutečným přínosem. Kdo měl zájem mohl si z kurzu opravdu h

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.02.2013
    Uskutečněno: 25.02.2013
  • Kurz pro mechaniky motocyklů

Mechanická a elektrická diagnostika nás čekala v uplynulém termínu a tak kdo měl zájem mohl si z kurzu hodně odnést. Perfektně vypracovaná dokumentace k dané tématice včetně podrobných popisů všech snímačů, čidel a agreg

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.02.2013