Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník JardaZX10R
Vloženo 19.8.2010
Aktualizováno 8.8.2021

Vloženo: 17.01.2013, Uskutečněno: 18.06.2012, Stav tachometru: 45624 km, Zhlédnuto: 2x

Na začátku června jsem začal pokukovat po nějakém odborném servisu co nejblíže od mého bydliště, kde by mi zkontrolovali ventily, mrkli na rozvodový řetěz a načuchali diagnostiku. Rozhodl jsem se odvézt do firmy Motosport v Třebíči. Zajel jsem se tam podívat, a když tak se tam s nimi domluvit na termínu, a ten byl za dva dny, s tím že do týdne bude hotovo. Nechal jsem jim tam i rozvoďák, kdyby ten co je v motce byl hotovej, že by ho hned vyměnily. Naštěstí nebylo potřeba ho měnit. Třetí den mi volaly, že jediné co by chtělo vyměnit je šest kusů ventilových podložek, že jsou na hraně. Tak dostali souhlas a za další dva dny opět telefon že mají hotovo. Takže maximální spokojenost jak s motkou,tak i se servisem v Třebíči.

• TLUMIČ ŘÍZENÍ A UKZATEL ŘAZENÍ

Před sezónou 2013 ještě dokoupen progresivní tlumič řízení HyperPro RSC , a ukazatel zařazené rychlosti Gipro Atre K1.Tlumič řízení šel přidělat výborně a i ukazatel byl v pohodě. Po nainstalování vše maká jak má a vypad

Vloženo: 11.02.2013
    Uskutečněno: 11.02.2013
  • Rok 2012 doplňky

V tomto roce jsem ještě dokoupil pár doplňků, abych taky trochu ulevil peněžence: přední černé plexy vyvýšené (double bubble) od Ermaxu,už dlouho jsem pokukoval po nějakém jiném výfuku, buď Akrapoviče nebo Yošimury, hlav

Vloženo: 17.01.2013
    Uskutečněno: 01.01.2012
  • Převodovka

Když jsem jí dovezl, tak začal vypadávat 6tej kvalt a den ode dne to bylo čím dál horší, tak musela proběhnout rozborka a zjistit čím to. Po rozebrání vypadalo vše v poho ,ale dost mě vyděsilo, když jsem uviděl to šestko

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.01.2013