Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník wayne07
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 4.7.2009

Vloženo: 28.12.2008, Uskutečněno: 23.10.2008, Stav tachometru: 6519 km, Zhlédnuto: 3x

Todle je záznam z poslední vyjížďky neni to nic aktuálního.
No jelikož to byla poslední vyjížďka kámošeho síma( bo ho prodával a měl k němu celkem velký citový vztach.hold byl v rodině už nějaký ten pátek) a zároveň poslední letošní vyjížďka mého síma.Tak jsme se domluvili, nakopli stroje a vyrazili vstříc západu slunce nad Vysočinou. Rovinka střídala zatáčku...no prostě cesta jak má být. Cestou jsme se stavili ještě v Termesivech, kde jsme měli nějaké ty obchodní záležitosti a pak už nás čekala jen zábava .no znáte to dva magoři na stejných strojích... to je jasný, že jsme si zkusili, kterej síma jede líp(kámoš byl ve výhodě váhově.já ale výškově.no síly byly vyrovnané)chvílema to vypadalo jako závod moto GP v 60 (km/hod) rychlosti no prostě bylo to napínavý jak trenky strýčka Sama no co budu vyprávět .Na jednom příhodném úseku jsme zastavili, zahradili jsme komunikaci, na které auto jede jednou za měsíc a to ještě náhodou.a začali jsme dokumentovat ty naše zlatíčka.Dále už nás čekala jen nudná cesta cesta domu...během které jsme se jen vyhybali traktoru na úzké cestičce.bylo to kdo z koho... kolos a nebo síma.tak co myslíte?.ano je to tak nakonec jsme se prorvali oba.on vpohodě...já s ohlim zrcátkem v kloubu.takže pohoda.pro letošek mám po sezóně...takže čest sezóně 2008 a zdar sezóně 2009€

• Dneska 20.4. 2009 byl Síma prodán do Hradce za 12 000Kč.takže už se pomalu chystám na něco nového.

Typ: Prodej
    Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 20.04.2009
  • pár fotek chudáka síma ze zazimování v boudě .

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2008
    Uskutečněno: 29.12.2008
  • foto z minulé vyjížďky

Vloženo: 28.12.2008
    Uskutečněno: 28.12.2008