Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Mysanek
Vloženo 12.9.2011
Aktualizováno 23.9.2013

Vloženo: 25.12.2012, Uskutečněno: 25.12.2012, Zhlédnuto: 3x

Dneska jsem si uklízela namazanou kombinézu do skříně a koukám tak z okna... Venku teplo, snih nikde, silnice osychala... V tom mě přepadl takový absťák, že jsem prostě na sebe hodila pár hader, zapojila baterku a jela se vyfotit s Vanočním stromem
Při startování se mě nějak podařilo zmačknout čudlík od dálkových světel a sviňák nechtěl vyndat, tak jsem jezdila s dálkovýma Troubila jsem na kolemjdoucí, ale každýmu to asi bylo jedno. Ale já měla rohlík na hubě

Myslím, že za tuhle zimu se mě už další příležitost vytáhnout cebro nepoštěstí, takže se obě těšíme na březen Mezitím nás čeká výměna vzd. filtru, kontrola ventilů a na jaře konečně nové gumy

truck (11) napsal 26.12.2012 v 19:58

• Prodej :-(

I na mě to přišlo... věděla jsem, že 125 mi nebude stačit věčně, ale že poslouží 3 sezóny ;-) Prostě jsem se při každotýdenním přesunu Praha - Náchod začala nudit a nějak celkově me začala štvát její velikost a neustéle

Typ: Prodej
    Vloženo: 23.09.2013
    Uskutečněno: 23.09.2013
  • Vyhřívaná gripy Oxford

Byl to pěknej porod je tam dostat, ale už jsou namontovaný, kabeláž udělám až jindy :-) Jako asi každý s gripy Oxford Sport 696 jsem musela opilovat úplně celou plynovou rukojeť, zkrátit gripy, a celkově se s tim nějak p

Vloženo: 10.02.2013
    Uskutečněno: 10.02.2013
  • Narozeniny a zimní odstávka

Tak už jsem zase o rok starší, a motorka taky, tak jsme si nadělily darečky. Já si s mamkou upekla dort (jak jinak než motorkářskej a řádně blond :-D viz obrázky) a motorka dostala spustu věcí, tak hlavně novej vzduchove

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.02.2013