Kawasaki ZX7R (2002)

Vlastník sivik
Vloženo 6.7.2010
Aktualizováno 2.12.2012

Vloženo: 13.11.2012, Uskutečněno: 13.11.2012, Zhlédnuto: 1x

A je to: taky jsem ji položil (duben 2012)., a to už jsem téměř stál na místě, ale neudržel jsem jí v rukách, tak jsem ji pustil stočenou doleva a udělal kotoul na cestě(nevím jak ve svém věku, ale udělal - v tělocvičně by se mi tak nepovedl) frajer v autě co to zadupal ujel, ten druhý řidič auta zastavil, omlouval se , ten za to nemohl, taky brzdil svoje auto taky na poslední chvíli díky tomu debilovi před ním, sám to strhl vpravo na brzdách a najel si s ním pravým předním kolem na pangejt., já jen hledal místo na obou brzdách a podřazený (a to jsem jel tak do 50km., jinak bych to nedal ani tak)., výsledek pro mě je: podřené plasty na levé straně., praskla mi páčka řazení rychlosti a zadní levá stupačka., řadička a stupačka opraveny - svařeny., pouze kašlu na opravu plastů.,zrcátko a blínkr to přežili bez úhony. z místa jsem odjel, kurvoval, ale byl jsem celý., jede se dál
Dnes má už 38 300km (dne 11.11.2012)., je chudinka podřená, ale jede jako za mlada a žere gumy a žere gumy a žere gumy (hlavně zadní)
Asi ji prodám, mám dvě motorky a tři auta, tahle půjde první, vlastně po Sorentu druhá