Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Mysanek
Vloženo 12.9.2011
Aktualizováno 23.9.2013

Vloženo: 20.10.2012, Uskutečněno: 20.10.2012, Stav tachometru: 10000 km, Zhlédnuto: 1x

Dneska jsem jela cileně, ale by na tachometru zůstalo 10 000 km. Huráááá, to se bude Kočičce hezky v zimě spinkat s pocitem, že už konečně něco najela A na jaře dostane nový gumy, nějakou tu údržbu a seřízení, aby se dožila ještě dlouhého věku
Myslím, že tohle byla jedna z posledních vyjížděk v tomto roce, listí už je hafo, samá mlha, zima, ale do prosince snad ještě něco najedem No prostě než něco nasněží

• Prodej :-(

I na mě to přišlo... věděla jsem, že 125 mi nebude stačit věčně, ale že poslouží 3 sezóny ;-) Prostě jsem se při každotýdenním přesunu Praha - Náchod začala nudit a nějak celkově me začala štvát její velikost a neustéle

Typ: Prodej
    Vloženo: 23.09.2013
    Uskutečněno: 23.09.2013
  • Vyhřívaná gripy Oxford

Byl to pěknej porod je tam dostat, ale už jsou namontovaný, kabeláž udělám až jindy :-) Jako asi každý s gripy Oxford Sport 696 jsem musela opilovat úplně celou plynovou rukojeť, zkrátit gripy, a celkově se s tim nějak p

Vloženo: 10.02.2013
    Uskutečněno: 10.02.2013
  • Narozeniny a zimní odstávka

Tak už jsem zase o rok starší, a motorka taky, tak jsme si nadělily darečky. Já si s mamkou upekla dort (jak jinak než motorkářskej a řádně blond :-D viz obrázky) a motorka dostala spustu věcí, tak hlavně novej vzduchove

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.02.2013