Moto Morini Corsaro 1200 Veloce (2012)

Vlastník Franco82
Vloženo 30.9.2012
Aktualizováno 15.5.2020

Vloženo: 03.10.2012, Uskutečněno: 03.10.2012, Stav tachometru: 600 km, Zhlédnuto: 13x

Tak dnes jsem navečer využil jeden z posledních hezkých dnů a pokračoval v záběhu motoru. Dal jsem si trasu Žatec-Plzeň-Rokycany-Karlštejn-Praha-Louny-Most-Žatec a sžívám se pomalu s mašinou. Cestou u Karlštějna jsem dojel nějakého kolegu motorkáře a ten mě v místních zatáčkách povodil . Uklidňuji se tím, že byl podle značky místní a chvilkama na můj vkus i riskoval (ale ujel mi a nenaboural, takže to neokecám ). Na antihoppingovou spojku jsem si zvyknul velice rychle, super věc! Bez ní by to byla větší legrace, ale taky už by to bylo o ústa. Motor táhne jak lokomotiva a přitom je to kultivovanost sama, není problém si jen tak bublat na kochačku a motor si lebedí stejně jako když se nechá roztočit. Ještě jeden takový výlet a hurá na první servis a pak konečně vyzkoušet plný potenciál!

• Konečná

Uf, tak jak to popsat?! Došlo i na mě a pořád se mi nedaří se s tím nějak srovnat. Vždycky když jsem jezdil na motorce, předpokládal jsem, že ostatní mě chtějí zabít. Když jsem jel po hlavní, koukal jsem jestli to auto

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.08.2017
    Uskutečněno: 26.06.2017
  • Hromadný monstrózní sraz Moto Morini

Zadařilo se a dlouho plánovaná akce padla na sobotu s výborným počasím. Sjely se nás čtyři kusy, což akusticky odpovídá průměrné bouřce. Sice cesta byla lehce štěrkatá, ale šlo hlavně o to se setkat a potlachat o společn

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013
  • Montáž Termignoni koncovek

Tak jsem se dočkal a přišly koncovky Termignoni z Itálie. Jedná se o homologovanou variantu v nerez provedení a s karbonovými kryty. Montáž byla vcelku v pohodě, stačí k tomu 9 tříd základky a trocha síly :-D . Na minul

Vloženo: 26.04.2013
    Uskutečněno: 26.04.2013