Triumph Speed Triple (2007)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 28.4.2015

Chorvatsko,ostrov Pag,Stará Novalja

Vloženo: 26.09.2012, Uskutečněno: 13.09.2012, Zhlédnuto: 3x

V termínu 13.-22.9.
počet motorek-4(8 lidí)
najeto 2230 km
průměrná spotřeba dle budíků 5,5 litrů(druhá nejlepší ze skupiny )

Cesta tam proběhla skoro celá v dešti.Nepromoky posloužili super,ale i tak se jelo raději pomalu.Na to,že jsme vyjeli z Litovle v 9 ráno,tak ke trajektu v Prizme jsme dojeli až před jednou v noci.Důvod takového zpoždění?Vytrvalý déšť a asi posledních 50 km jízda ve větrné bouři.Nebylo to nic příjemného,když si s náma vítr pohrával po silnici jak s papírem.V takovém větru jsem v životě nejel.Byli jsme nuceni zastavit skrze jedoucí auto,aby nás to na něj nehodilo a dopadlo to tak,že se do nás vítr opřel a v tu ránu jsme byli na zemi.Zvednout a nasednout v té vichřici byl taky oříšek,navíc,když je vedle vás sráz jako hovado.Kdo jel v horách po pobřeží,tak ví.Nechápu,že tam nemají ani svodidla na některých místech.Škody na motorce skoro žádné.Dopadla na řídítko a na brašny,jen mi pod klínem pod motor zůstala noha a vylomil jsem jeden,ze čtyř šroubků,co jej drží.Už je ale opraveno.Co bylo horší,trajekt kvůli větru nejel a v jednu v noci nám nikdo z chorvatů neotevřel a když jo,poslal nás někam.První noc tedy proběhla venku pod schody.Druhý den trajekt opět neplul,ale podařilo se nám najít ubytování,kde jsme přečkali druhou noc a až v sobotu ráno konečně přepluli trajektem.Nejhorší bylo,že celou tu dobu jsme nebyli ani půl hodiny od cíle.Od nedělě už super počasí,sice něco málo přes 20 stupňů,ale jasno,takže na motorku super.Skoro každý den na motorce,projeli jsme ostrov,proběhl i výlet na plitvická jezera.Cesta tam celých 130 km prostě super.samá zatáčka,žádná auta a málo obcí.Jezera taky paráda,ale už sem se zas těšil jak si užiji cestu zpět .Speed celou dobu bez problému,dokonce se osvědčil jako cesťák,vše co jsme potřebovali se na něj vlezlo a nic nebolelo.Cestou zpět do česka jsem zkoušel kolik dáme na jeden zátah,270 km a bolel jen trochu zadek.Nutno říct,že jsme jeli po dálnicích.Jinak zpáteční cesta byla skoro celou dobu v pěkném počasí a trvala asi 10 hodin.Suma sumárum to byla pěkná dovolená se super zážitky a už přemýšlíme,co další rok

• jednoduché videjko z vítání jara

jak jsem přivítal první jarní den :)

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • Gripy

myslím,že už byly potřeba :D

Vloženo: 05.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Zrcátka na konce řídítek

Dnes posledních 100 km v roce 2013 a prvních 100 km s novými zrcátky :-)

Vloženo: 30.12.2013
    Uskutečněno: 30.12.2013