Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník nondrak8
Vloženo 22.7.2010
Aktualizováno 4.9.2013

Učme se přežít IV.

Vloženo: 06.09.2012, Uskutečněno: 30.06.2012, Stav tachometru: 31028 km, Zhlédnuto: 10x

Tak opět po roce v sosnové na moto kurzu zdarma. Ráno trochu sprchlo a tak se brzdilo v přímém směru na mokrem asfaltu, ale nikdo to tam nepoložil. Poté se počasí jen a jen zlepšovalo a vše ostatní bylo na suche trati i se sluníčkem. Na konci kurzu jsme měli jet na trať na závěrečné volné ježdění, ale ve skupince před náma to nějaký nešťastník položil (myslím, že měl naštěstí zlomenou pouze kliční kost, přijela pro něj rychlá). Nakonec jsme na trať vyrazili a těch 20 minut jsem si užil. Kéž by ty kurzy byly po celé čr a ne pouze v Libereckém kraji. Tento kurz je určitě prospěšný a všem doporučuji absolvovat.

• Učme se přežít II.

foto sosnová

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 18.08.2011
  • Učme se přežít II.

Druhý celodenní kurz, který jsem letos absolvoval byl na okruhu v Sosnové a to zcela zdarma. I přes velký počet účastníků (cca 60) pořadatelé dokonale zvládli tento kurz, kde jsem se zase přiučil něco nového a získal dal

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 18.08.2011
  • Bezpečně na motorce

Absolvoval jsem kurz s Mírou Lisým a jeho bezvadnym týmem. Celý den jsem se bavil a s chutí učil nové věci a nabíral zkušenosti, které se mi budou v provozu zcela určitě hodit. Sešla se skvělá parta lidí a myslím si, že

Vloženo: 21.06.2011
    Uskutečněno: 17.06.2011