Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník haribo11
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 23.2.2014

Vloženo: 27.08.2012, Uskutečněno: 25.08.2012, Zhlédnuto: 7x

Do dnešního dne jsem si myslela, že deník nebude třeba.. Byl to omyl Nemohu se nepodělit o svoje - pro někoho možná až ostudné, pro jiného komické - zážitky.. Myslím si, že deník není ten správný název. Vítejte proto v mém MOŽNÁ týdeníku - v zimě slabém měsíčníku
Všecko to začalo virtuálním seznámením s Kudlankou.. Tady bych možná mohla vyprávění zkončit
... budu ale pokračovat ...
Po několika dnech ujišťování, že si dáme vědět a že o víkendu určitě někam vyrazíme jsme skutečně vyrazily.. Sešly jsme se ve 14:00hodin v Praze. Projely jsme Jižní spojku a zakotvily jsme v Davlích... Po kafíčku a velice příjemně stráveném posezení jsem se dozvěděla, že na Vyhlídce kam pojedeme je děsný parkoviště.. Špatně se tam parkuje a chce to chytit fajn místa.. Tuhle informaci jsem zaregistrovala ale nepřikládala jsem jí hlubší význam Proč taky, že jo...
áááá tak jsme vyrazili na Vyhlídku. Zatáčky super, pán s kárkou mě sice trochu rozčiloval, ale cestička to byla parádní.. Jak na tom byla Kudla nevim, tu jsem viděla vždycky jenom někde čekat Na konci cesty jsme se otáčely a znova jsem se dozvěděla, že to parkoviště je na prd, ať si dám bacha.. To už jsem si říkala, že to budu muset maximálně promyslet... no ... a tak jsem to na TOM OBÁVANÉM parkovišti po pár metrech položila Hošan ze stánku už to na mě asi viděl cestou hore, takže čekal u zábradlí a neváhal hned přispěchat na pomoc.. Odnesl to blinkr a bylo pár škrábanečků. K mému překvapení mě to ani moc netrápilo, protože jsme se po tomhle zážitku neskutečně zasmály... Co čert nechtěl, k motorkám se nachomejtnul mladej čumil s foťákem... Že ho ženský na motorkách berou bylo vidět na kilometry ... při odjezdu proběhla menší schýza domluva, jestli si motorkou vyjedu sama nebo ne.. Kudli mi ji nakonec otočila, protože já jsem se opravdu nechtěla znova válet.. Ten čumil se na mě smrtejně vážně podíval a říká... A to jste sem jako přijela jak??? no jak asi ... na kluzáku asi .. komeeeeedie Abych to zkrátila... Dole ve vesnici na mě vyskočil vlčák jak barák a podle mě čekal celou dobu až pojedu kolem aby mě mohl sejmout... Naštěstí se mu to nepovedlo, ale bylo na mále... Další cesta už proběhla naprosto v pořádku.. Zajeli jsme na zmrzlinku a ještě jsme příjemně popovídaly. Přes všecky zážitky to byl skvělej den a neskutečně jsem si ho užila.. Budu se těšit na další výlety a věřím, že už to bude jenom lepší najetých 1.800km bez problému.. Během jedné návštěvy PraHY jsem to stihla dohnat
Jezdím měsíc, čekala jsem že to přijde
Poučení zní: Bacha na cizího psa... i plot se dá přeskočit... a na šterku radši nejezdit vůbec nebo jen pokud je to nutný
xxx
p.s. tak nevim jaký typ zápisu to dnes je... Havárie, montáž doplňku, oprava nebo vyjížďka ?

VTI (0) napsal 28.08.2012 v 15:48

Jen blbni Ale hlavně opatrně !

kadajc (0) napsal 27.08.2012 v 14:40

kdo nepadá,nezrychluje hodně šťastných návratů

Kudlanka (0) napsal 27.08.2012 v 14:26

Celý deník pláču smíchy...nádhera! Už se nemohu dočkat naší další společné vyjížďky a jako bonus následující zápis do týdeníku, takže to abychom vyrazili co nejdřív, že?

• ..a pak že na Karlštejně neni na jaře štěrk...

... to je jasný, že tam byl naštěstí jsem to zvládla.. To ale předbíhám. Dopoledne jsme s Italkou vyrazili na návštěvu k domovu. Po dost očekávaném bloudění Prahou jsem konečně vyjela směr MB. Mojí naučenou trasu MB

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013
  • batůžek na svojí vlastní motorce

Jelikož jsem správná baba a myslím hlavně na svoje přátele... :-$ :-D :-P ehm... :-$ Bylo mi jednoho krásného dne líto Lukáška.. Byl celý týden v Praze bez motorky, bylo krásně a já věděla, že musí trpět. Tak jsem

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • 1. jarní vyjížďka

Kde mám rukavice? ... Nebude mi zima? ... Snad nebude pršet... Umím ještě vůbec sednout na motorku? :-$ To se mi honilo hlavou před první jarní jízdou.. Pravidla vyjížďky byla následující - Chci jet pomalu a opatrně

Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013