BMW K 1600 GTL (2011)

Vlastník HordaStodulky
Vloženo 23.5.2012
Aktualizováno 10.11.2021

Vloženo: 06.08.2012, Uskutečněno: 03.08.2012, Stav tachometru: 9150 km, Zhlédnuto: 7x

Během naší dovolené a cestování po Slovinsku nám vypověděl službu klakson a následně i přestal správně fungovat přepínač blinkrů, kdy levý fungoval bez problémů, ale pravý jen když se mu chtělo. Během cesty jsme to až tak neřešili s tím, že to necháme opravit po návratu domů.
Když jsme již byli doma, jal jsem se obvolat servisy, abych se domluvil na opravě. Jaké bylo mé "překvapení", když jsem se dozvěděl, že mi moto neopraví, neboť nebyla zakoupena u nich. To je velké zklamání, ale neváhal jsem a obrátil se opětovně na servis v Drážďanech. Po krátké domluvě byl určen termín opravy na pátek 3.8. Po příjezdu si technik převzal moto a my se vydali na prohlídku města. Měli jsme čas asi tak 3 hod. Po návratu z města byla již motorka opravena a připravena k vyzvednnutí. Vše je opraveno, na levém řídítku je vyměněn sdružený ovladač za nový. A cena - 0,-€ (je to prý na firmu, když je moto ještě v záruce). Jsem mile překvapen i tím, že je motorka opravena a zároveň i umyta a neplatíme nic. To je úplně jiný přístup než u nás. Mohu jen vřele doporučit tento servis BMW. Jsem velice spokojen.

• Itálie 2014

Začátkem července letošního roku jsme si opět udělali krásnou dovolenou v Itálii. Cílem bylo dojet až na jih a pohybovat se co nejvíce po pobřeží. Začátek cesty byl dlouhý dálniční přesun z Prahy do italského Rimini a pa

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.07.2014
    Uskutečněno: 28.07.2014
  • Jižní Čechy - vyjížďka

Dovolená je již minulostí a opět nás postihla touha trochu se projet. Zvolili jsme jižní Čechy, konkrétně Třeboň. Měli jsme objednaný stůl v restauraci Šupina (www.supina.cz), kde připravují vynikající rybí speciality z

Vloženo: 27.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Dovolená Francie 2013 - podruhé

Na letošní rok jsme si naplánovali opětovně dovolenou do Francie - jižní pobřeží. Částečně jsme navazovali na naši dovolenou z roku 2011. Naše cesta probíhala od 4.7. do 15.7. po trase: Praha - Konstanz (po dálnici) - Lu

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.08.2013