Triumph Speed Triple (2007)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 28.4.2015

Lipno/Národní park Bayrischer wald

Vloženo: 10.07.2012, Uskutečněno: 06.07.2012, Zhlédnuto: 6x

6.-8.července,najeto 800km,průměrná spotřeba 5,6 litru.3 motorky,5 lidí
Z inspirace tady na motorkářích jsem navrhl tento výlet a za 14 dní se vyrazilo.V pátek dopoledne jsme vyrazili směr Lipno,kemp na terasách(pro dvě osoby,na dvě noci+motorka+ stan něco málo přes 400kč).Počasí bylo super,ale u Krumlova jsme trochu zmokli.V kempu jsme popili nějaká ta piva,najedli se,pokecali,prošli se po okolí,okolo půlnoci zalezli a ráno nás už čekala cesta do Německa do asi 80 km vzdáleného národního parku Bayrischer wald,kde byla naším cílem stezka v korunách stromů .Trochu jsme bloudili,než jsme našli ten správný směr,taky jsme trochu zmokli,ale pak už bez deště,aspoň jsme se nepařili.Vstupné 8 eur taky ušlo.Stezka byla super,vyhlídková věž taky,jen byla škoda,že nebylo zrovna nejjasněji.Cesta zpět do kempu už proběhla za jasnějšího počasí,takže jsme si ji víc užili,trasa to byla povedená.Jeli jsme vrchem přes město Mauth,kde jsme vlastně cestou tam trochu zabloudili.Potom nějaké to posezení u vody s pivem,pak v hospodě s pivem,pak u ohně se špekáčkama a s pivem,pak někteří zas v hospodě s pivem a pak se šlo spát.V neděli počasí super,ale bohužel jsme museli vyjet směr domov.Jediný problém jsem měl já a to ten,že mi skončila baterka,ale už je tam nová .Sumasumárum ,až na pár přeháněk a tu baterku super výlet

• jednoduché videjko z vítání jara

jak jsem přivítal první jarní den :)

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • Gripy

myslím,že už byly potřeba :D

Vloženo: 05.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Zrcátka na konce řídítek

Dnes posledních 100 km v roce 2013 a prvních 100 km s novými zrcátky :-)

Vloženo: 30.12.2013
    Uskutečněno: 30.12.2013