Honda NSR 125R (2000)

Vloženo 3.7.2012
Aktualizováno 20.8.2012

První jízda po 3 letech

Vloženo: 03.07.2012, Uskutečněno: 23.06.2012, Zhlédnuto: 3x

Prvních 100 km. No, je pravda, že jsem se za řidítka dostala jen díky "neštěstí" majitelky. Motorka začala trochu zlobit, ale problém se vyřešil tí, že se vyměnila svíčka a jelo se dál No, majitelka teda už jet dál nechtěla a tak jsem se zeptala já, která jsem jela na jiné motorce jako batůžek, jestli bych to mohla zkusit. Původně jsem myslela, že pojedu jen za roh a za další zatáčkou motku vrátim. Ale nakonec jsem z Vrskmaně jela až do Chomutova, kam jsme se vypravili do Bikers restaurant na motoakci. Bylo to jen 23 km, ale namlsalo mě to tolik, že jsem po spanilé jízdě jeli ještě na vyjžďku a Dalo to v součtu oněch 100 km...

• Zámek Chyše

Další výlet za námi... Udali jsme děti babičce, vzali motorky a vyjeli směr zámek s pivovaretm Chyše. No, ovšem jezdit s mým manželem je celkem nebezpečné - on jakmile vyveze motorku, tak zákonitě prší. A dneska? Samozře

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 29.07.2012
  • Okolo komína

Chomutov - Kadaň - Nechranická přehrada - okolo Droužkovic - Chomutov - Starý Březenec - Jirkov = 74 km

Vloženo: 28.07.2012
    Uskutečněno: 26.07.2012
  • Okolo komína

Bořeň - Bílina - Záluží - Horní Jiřetín - Nová Ves v horách - Malý Háj - Svahová - Boleboř - Jindřišská - Jirkov = 50 km

Vloženo: 28.07.2012
    Uskutečněno: 25.07.2012