Yamaha XJR 1200 (1996)

Vlastník B-o-B
Vloženo 24.10.2008
Aktualizováno 21.8.2012

Vloženo: 18.11.2008, Uskutečněno: 18.11.2008, Zhlédnuto: 2x

Tak padáky jsou na svém místě namontovány. Musím říct, že to má Yamaha vymyšleno docela dobře co se týče vzhledu padáků, který nehyzdí motorku jak je to mu občas jinde. Rám je od německého výrobce Frehling a je objednaný od HZ moto. Vše došlo v pořádku a materiál použitý na rám včetně provedení je preciziní. Montáž je naprosto jednoduchá, je akorát docela horší práce s levým padákem a jeho uchycením na rám zespod motorky, protože je tam kurevsky málo místa,jelikož se tam motá hadice ze spojky a kabel ze spínače z bočního stojanu.Jeden držák kable jsem musel urvat a přivázat to k hadici izolačkou. Jinak pohoda.
Myslím, že po tom co jsem položil svojeho simsona,jsou padáky velmi dobrá investice ale doufám,že jejich kvalitu nevyzkouším v reálu..

• Motosezóna 2015

Už se to konečně blíží!!! leots se už nemůžu dočkat a třepu se na to jako malé děcko :-DD

Vloženo: 27.03.2015
    Uskutečněno: 27.03.2015
  • Motosezóna 2015

Vloženo: 27.03.2015
    Uskutečněno: 27.03.2015
  • Montáž zadního kufru GIVI a testung

Tak minulý týd jsem konečně dolakoval a nasadil ručně vyrobenou a svařenou nádstavbu z oceli na montážní sadu, jelikož jsem neměl k plotně ty duralové klouby, tak alespoň to je pevnější, protože celá plotna je našroubov

Vloženo: 21.08.2012
    Uskutečněno: 19.08.2012