Honda XL 600V Transalp (1997)

Vlastník Gouda
Vloženo 21.8.2011
Aktualizováno 5.10.2013

Vánoční vyjížďka

Vloženo: 30.12.2011, Uskutečněno: 30.12.2011, Stav tachometru: 40519 km, Zhlédnuto: 1x

Musím se s vámi podělit o zážitek ze včerejška. Neodolal jsem "krásnému" počasí, osedlal Alfonse a vyrazil na krátkou projížďku. Zažil jsem už s počasím ledacos: Padající sníh 1. května, mého syna, v tričku s krátkým rukávem, bobujícího 8. května na Pradědu, sněhovou vánici a 2 stupně pod nulou tamtéž - 28. května. Ale vyrazit 29.12. na moto vyjížďku je něco úplně nového. A asi ne tak běžného, protože jsem nikoho dalšího nepotkal. Škoda chlapi, stálo to za to. Ty udivené obličeje pocestných, když se kolem nesl zvuk motoru, bych vám přál vidět.
A taky se projevila jedna drobnost - vyhřívané hefty asi nebudou tak úplně od věci. Konečky prstů přece jen trochu trpěly.

• Zkušenosti, servis a vylepšení

Tak jsem se konečně odhodlal k tomu, napsat něco o svém Alfonsovi a přidat pár zkušeností. Mám najeto přes 4000km, což není úplně moc, ale snad už o motorce něco vím. Na jaře jsem absolvoval technickou prohlídku a zákla

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 10.07.2012
  • Zkušenosti s Alfonsem

Po delší odmlce zdravím všechny, i ty, co tohle nečtou. Od léta mám najeto cca 1500km, takže můžu jen potvrdit to, co jsem psal v úvodu - transalp je skvělá motorka, prozatím jsem nenašel žádnou slabinu. Teda, pomíjím d

Vloženo: 30.12.2011
    Uskutečněno: 01.12.2011