Honda VFR 800 (2006)

Vlastník hrtak
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 18.3.2014

Vloženo: 29.12.2011, Uskutečněno: 29.12.2011, Stav tachometru: 34889 km, Zhlédnuto: 1x

Začátkem listopadu jsem (jak jsem později zjistil předčasně) ukončil sezónu, bo to vypadalo že bude chladněji a chladněji a přijde sního a já bych pak motorku mohl horko těžko převážet do místa zimoviště. No v Praze je i teď (pár dní před silvestrem) počasí, že tepleji oblečen bych asi do práce stále jezdit zvládl nu což. Aspoň sem si ji v garáži na vánoce nastartova, pomazlil se s ní a zas ji zakryl plachtou.
Letošní sezónu jsem najezdil zhruba 13000km z toho 4500 na Ninje 250R cca.8500km na VFR. S přestupem na silnější kubaturu jsem spokojen, sice bych drobné výtky měl, ale s tím se člověk smíří . Na VFR chci určitě odjezdit celou příští sezónu a nejspíš i tu další a pak se uvidí.
Přes zimu mě čeká upravit spousta věcí - montáž padáků (už jsou doma) nová přední pneu, výměna kapalin a filtrů, nová baterka (A možná i regulátor), brzdové destičky a kapaliny, řetězovka a rozety. A ideálně ještě nákup bočních kufrů a dalšího plexi. No není ta motorka levná záležitost, ale snad pak bude úplně v cajku a dle mých představ, tak jako byla Ninja. Hezký nový rok!

• Jarní servis 2018

Loni jsem najezdil tak málo, že jsem ani nebyl na pravidelném servisu, takže jsem to letos dohnal ve velkém. Co bylo hlavní byly nové gumy, protože ty staré už měly trochu přeslouženo. Takže suprové Pirelli Angel GT jsou

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 29.05.2018
  • Nový sourozenec

Míšina KTM RC390 šla z domu a místo ní... Kawasaki Ninja 650. Recenze bude :)

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Alpy 2107

V červenci jsme vyrazili směr Alpy, byl to náš jediný větší výjezd v roce 2017. Z Prahy směr Salcburk, pak Berchtesgaden, kde jsme si udělali základnu. Projeli jsme několik silnici vč slavného Grossglockneru a moc si to

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 06.07.2017