Kawasaki VN 900 Custom (2010)

Vlastník Piwell
Vloženo 17.7.2011
Aktualizováno 4.11.2012

Vloženo: 08.12.2011, Uskutečněno: 08.12.2011, Stav tachometru: 5701 km, Zhlédnuto: 10x

Tak už jsem se dostal k překopání zadní části blatníku a je taky trochu vidět zadní kolo. Stydět se moc nemusí při svý šířce 180 mm. Celej ten plastovej hnus je dole a místo něj jsou černěný hliníkový držáky. Snažil jsem se je co nejvíc zneviditelnit. Blinkry Highway Hawk Tech Glide matt black, s halogenovými 21W žárovkami, homologované. Ještě zbývá dotvořit osvětlení SPZky - tam přijdou 2 SMD LED diody (čipy). Dále ještě nemám na motorce zadní odrazku, která je povinná. Dávat se mi jí tam ale nechce. Ježíšek mi přinese diodový světlo, kouřový, jeho rámeček dostane černej lak.

• H-D Day Beroun

Protože měl HD Praha den v Berouně a půjčovali motorky, tak jsem se tam taky zajel podívat a něco zkusit. Prvního jsem zkusil Fat Boba, kterej je prostě nádhernej. Kéž bych ho mohl obdivovat i proto jak se na něm jezdí.

Vloženo: 09.08.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • CZ, D, A, I, SLO, HR a zpět

Dovča 2012. Přes Německo, Rakousko, Itálii, Slovinsko, Chorvatsko a zpátky. Motali jsme se (a to byl takovej "hlavnější cíl") kolem Triglavu. 7 dní, 4 lidi, 3 motorky a 2 tisíce kilometrů. Moc jsme nefotili. Jeden z nejs

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.07.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012
  • cestovní vybavení

Tak jsem nastrojil cestovní výbavu - plexištít, boční a horní brašny, rolku, chlasták, odrazku a zatlumení výfuků kvůli rakušákum. Rovnou jsem jí teda umyl a krapet přeblejsknul. A zítra hurá do Rakous, k taliánům a slov

Vloženo: 29.06.2012
    Uskutečněno: 29.06.2012