Jawa 350/639 (1991)

Vlastník boek
Vloženo 28.8.2008
Aktualizováno 29.5.2012

Rez a špína v nádrži - ucpaná tryska

Vloženo: 29.10.2011, Uskutečněno: 29.10.2011, Stav tachometru: 28231 km, Zhlédnuto: 31x

Motorka jezdila v pohodě, ale někdy po nastartování nešla za plynem, stejné otáčky a při přidání plynu žádná změna, jen takový dusivý zvuk. Lanko plynu tedy OK Motor jsem chcípl a při druhém startu v pohodě běžel. Jen to skoro pokaždé 1 x střelilo a pak to jelo v pohodě. Vzhledem k tomu, že mám ted karbec nastavený na bohatší směs rozhodilo mě to. Druhá nápověda byla, že se to stalo vždycky pár kilometrů po tom co jsem přepl kohout na rezervu.

Zákon schválnosti je, že se každá závada pořádně projeví v té nejmíň vhodné chvíli a na nejhloupějším místě. Stejně tak u mě. Přímo před vchodem na poštu Takže otočit, karburátor dolním dílem vpravo odmontovat dolní díl karburátoru vyčistit a profouknout všechny 3 trysky. To směrování spodkem doprava kvůli plováku, když se totiž otočí naopak, osička sjíždí protože její zarážka je nahoře. Samozřejmě že mi navíc HT spadla a asi 3 minuty jsem ji hledal v kočičích hlavách. Po nasazení bez problému, poučilo mě to a první věc byla koupit nový palivový filtr, ten jsem tam v té době neměl. Nádrž se vyčistí přes zimu jak se bude stříkat.

Jirka4137 (114) napsal 04.03.2012 v 22:23

Bezva kufříky taky by se šikly jenom sehnat nebo spíchnout nosič.

boek (1) napsal 29.10.2011 v 23:26

Ano, novy cerny, nove polepy a bude krasna masinka

Endy (3) napsal 29.10.2011 v 21:35

Bude nový lak?

• Historie se opakuje

Po zdařilém Slovinsku jsem chvíli jezdil na kole at mám změnu ale horko které bylo mě nastartovalo vytáhnout kobylku a vyjet se okoupat, musím říct, že před plánovanou cestou do Starého Týna na VSJ to byl hodně dobrý náp

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 21.07.2013
  • Podívat se na moře - Slovinsko

O tom že jsem si udělal výlet do Slovinska jsem už napsal, přesněji pokusil se napsat cestopis. Bylo by zbytečné se k tomu dál rozepisovat, snad jen že se cesta opravdu vydařila a už ted mi škube rukama si na kobylce vyj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Dolní Vítkovice - Landek Park - Jawa vyjížďka

Společná vyjížďka a malé setkání VSJ, odstartovalo ve Frýdku Místku na parkovišti OBI, nepočítal jsem to ale cca 12-15 Jaw se sešlo, po uvítacím ceremoniálu (nazdááár, nazdááár, .. ) se vyjelo do areálu Dolní Vítkovice,

Vloženo: 18.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013