Kawasaki GPZ 500 (1998)

Vloženo 21.9.2011
Aktualizováno 26.9.2016

První delší trasa

Vloženo: 25.09.2011, Uskutečněno: 25.09.2011, Zhlédnuto: 3x

Tak jsme v pátek odpoledne vyjeli směr Český Brod. První jízda z Plzně do Prahy po dálnici byla pro mne moc dobrá. Foukal celkem silný vítr nebo se mi to jako začátečníkovi zdálo. Moje největší rychlost po dálnici byla 120km/h. No kdyby bylo nejhůře, jel za mnou manžel s dětmi autem říkal, jako zásahové vozidlo. Motorka seděla dobře, jen se mi stále zdá, že ujíždí zadní kolo, že by to bylo moc nafouklé? Samozřejmně pátek odpoledne, Praha ucpaná. POpojížděla jsem několik kilometrů na jedničku až jsem měla strach, že Dáreček začne vařit, ale nezačal Všichni motorkáři kličkovali mezi autama v zácpě, jen já poslušně jako autíčka, pěkně pomalu
No prvních necelých 250 km tam jsem zvládla celkem úspěšně. I když pravda, občas mi při rozjezdu chcíplo mou vinou
Dnes jsme se vraceli a mohu říci, že se mi jelo o trochu lépe, žádný vítr, a má max rychlost chvílemi i malillinko přes 130 km/h. Vítr žádný, no prostě krása, jen to zadní kolo
Byla jsem i plně překvapena, jak nádherně reaguje, když ji přidám plyn, jak super vystřelí a jede jak dáblík
Mohu říci, že se mi začíná mocinky líbit jízda s dárečkem
Mám za sebou tedy prvních svých přes 500 km.