Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník WhiteS
Vloženo 11.10.2009
Aktualizováno 29.9.2012

Vloženo: 17.08.2011, Uskutečněno: 17.08.2011, Zhlédnuto: 4x

Asi jako každého motorkáře, který vlastní supersport bez kufrů, dožene alespoň několikrát za sezónu potřeba přepravit přilbu pro batůžka nebo "náklad" menších rozměrů. Jako ideální řešení tohoto problému jsem viděl motosíťku. Bez ohledu na směšnou cenu je to velice šikovná věc, do které se určitě vyplatí investovat . Zpočátku jsem měl trošku strach, že to s ní Suzance nebude slušet, ale opak se stal pravdou - moc se mi na ní líbí .

PS: Dík patří také chazzovi, který mě na ni upozornil a když pro sebe kupoval nákoleníky, vhodil ji pro mě do e-košíku .

• Audi A4 2.0 TDI (BPW)

Admini mi to pravděpodobně smažou, ale za zkoušku nic nedám ;-). Takže tady je. Zatím neumytá, neupravená, nevyvoněná, ale to se v pátek změní =). Časem plánuji odstranit DPF a možná chip. Ale zatím mi to na auto výkonov

Typ: Koupě
    Vloženo: 23.04.2012
    Uskutečněno: 23.04.2012
  • Dnes 12. 11. 2011 - prodáno.

Sen, který se stal díky mým úžasným rodičům v 17-ti letech skutečností. Sen, který jsem snil až doposud. Ale jako každý - i ten můj musel někdy skončit. Probudil jsem se dnes, kolem 11 hodiny ráno =(. Bylo to to nejle

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011
  • Zmrzlina v Kunžaku

Ač bylo velmi parné odpoledne (23. 8. 2011), dohodli jsme se s Chazzem na vyjížďce. Projeli jsme se krásami Vysočiny a nakonec ještě zajeli na zmrzku do Kunžaku.

Vloženo: 30.08.2011
    Uskutečněno: 23.08.2011