Honda CBR 600F (1997)

Vlastník Juice84man
Vloženo 26.4.2011
Aktualizováno 6.5.2013

Nové zrcátko a přední LED blinkry

Vloženo: 16.08.2011, Uskutečněno: 16.08.2011, Zhlédnuto: 5x

Dneska dorazilo nové zrcátko a přední LED linkry s bílým sklíčkem. Nebylo nic složitého to tam namontovat, tak jsem to hnedka odpoledne udělal a jel se projet. To, že blinkry blikají rychleji mi nijak nevadí, spíš naopak. Aspoň je pořádně vidět, že odbočuju. :)
U nového zrcátka se mi líbí, že toho v něm víc vidím. Ale štve mě, že tyčka zrcátka je delší, než originál. Takže ta guma, která to kryje, nesedí.

Projet jsem se byl jen na Luž, přes Krompach do Německa a zpátky do Lípy. Hodně mě udivilo, jak je okamžitě znát, že je člověk mimo hranice naší malý republiky. Protože prostředí a silnice se promění okamžitě. Neprosto okamžitě. Někdy si budu muset udělat výlet skrz celej Dojčland.

hendrik (3) napsal 19.08.2011 v 19:11

To,že ti blinkry blikají rychleji tobě opravdu nijak vadit nemusí...ale co tomu říká relátko??

• Riding is great!!

Tak už 14 dní spolu každý den trávíme na silnicích. Někdy jen po městě, někdy i delší projížďky. Karkulka šlape jak hodinky. Jsem spokojený se vším, co jsem přes zimu udělal. A moje okolí to vidí stejně. :) Co se týká j

Vloženo: 13.05.2012
    Uskutečněno: 13.05.2012
  • Nový tankpad

Dostal jsem od přítulky novej tankpad, tak jsem ho hned nalepil. Proobikes maj' teď akci, takže se to vyplatilo. :)

Vloženo: 20.04.2012
    Uskutečněno: 20.04.2012
  • Drobné úpravy

Jen jsem zkrátil a z boku seříznul držák na SPZku a vyměnil zadní LED blinkry za původně přední origo blinkry. Ale jsem se změnama spokojenej, líbí se mi.

Vloženo: 16.04.2012
    Uskutečněno: 16.04.2012