Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 24.6.2011
Aktualizováno 20.4.2015

Vloženo: 12.08.2011, Uskutečněno: 12.08.2011, Zhlédnuto: 9x

Opět jsem si na motorku objednal pár polepů. Jsem na to asi úchylnej, ale prostě na motorce vždy nějaký musím mít
- blatník nápis PIRELLI
- kola mini proužky s nápisem RSV
- boční kapoty značká pumpy ACCOSSATO
- kyvka mini nápis Pirelli
Takže na první fotce je vidět, jak vlastně Aprilka v současné době vypadá.

martasjRSV (509) napsal 22.08.2011 v 16:07

No váha by měla být 190 kg, ale jak píšu je to znát jen při manévrování na místě. Jak se rozjedeš tak to úplně zmizí. A co se motorku týče je to taky Rotaxák, ale oproti předchúdci je zase posunutej o kousek dál ve vývoji, ale na starší verzi sem nejel, takže nemužu konkrétně posoudit.

LadaMacek (0) napsal 22.08.2011 v 00:11

Krásnej nástupce mojí "krysy".Moc pěknej Italskej design.Na dvavadvacet let si vozíš tělo na pěkným stroji.Jen se chci zeptat:kolik to váží,že se zmiňuješ o váze a jestli jsou v týhle verzi taky motory od Rotaxu?

• Bimota day/Racetrack - Brno 15.8.2013

Byla zhruba polovina srpna a to znamenalo jediný. Je přede mnou a aprilkou první letošní svezení v Brně a opět s Racetrackem. Jelikož mi na jaře aprilka na dromu vypověděla poslušnost první svezení v Brně jsem si mohl už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • FUN-CUP Slovakiaring 17.7.2013

Po trablech s imobilizérem v Brně jsem se v letošní sezóně konečně dočkal prvního pořádného okruhového ježdění. Nejelo na mé oblíbené Brno, ale rovnou na Slováč, kterej jsem si po loňské první zkušenosti zrovna nezamilov

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • servis a příprava na sezónu 2013

Před letošní sezónou, kterou chcu opět z velké části věnovat okruhovému ježdění jsem dal aprilku na pořádné seštelovaní a výměnu všeho co je potřeba. Musím teda říct, že servis byl za lepší cenu než jsem doufal. April

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2013