Honda CBR 600F (1997)

Vlastník Juice84man
Vloženo 26.4.2011
Aktualizováno 6.5.2013

Vloženo: 12.08.2011, Uskutečněno: 12.08.2011, Zhlédnuto: 3x

Před časem jsem slíbil fotky tech LED bliknrů, takže tady jsou. Taky jsem přidělal na mašinu tankbag. Na zadní sedačku. Takže je z něj tailbag. A je tam napevno. Ze spodu přisponkovanej k sedlu. Čalounická sponkovačka je dobrej vynález.
Takže do něj vždycky jen hodím svoje věci, a drandím. A před barákem si věci vyndám a nechám to bejt. :) Uvidíme, jak dlouho to vydrží, ale já doufám, že jo. Aspoň do doby, než vymyslím něco lepšího.
Něco, co by umžnilo tailbag sundat a stejně pevně jako je teď, ho zase připevnit. Pevně proto, že občas v něm vozím i notebook a foťák, tak bych to nerad někde vytratil.

Na fotkách samozřejmě ještě bez levého (OPR.: bez pravého) zrcátka. Po tom nešťastném pádu mi ještě nepřišlo nové. :(

Juice84man (0) napsal 16.08.2011 v 20:31

Njn, člověk se jednou splete...

hendrik (3) napsal 15.08.2011 v 18:25

Když si plete pravé a levé zrcátko,kdo ví jak to bylo s tím vjezdem na kruhák Jestli on nevjel do protisměru...

Findalf (-1) napsal 14.08.2011 v 00:20

ehm.. nechybi ti tam spis PRAVE zrcatko? Ale blinkry pekne :)

• Riding is great!!

Tak už 14 dní spolu každý den trávíme na silnicích. Někdy jen po městě, někdy i delší projížďky. Karkulka šlape jak hodinky. Jsem spokojený se vším, co jsem přes zimu udělal. A moje okolí to vidí stejně. :) Co se týká j

Vloženo: 13.05.2012
    Uskutečněno: 13.05.2012
  • Nový tankpad

Dostal jsem od přítulky novej tankpad, tak jsem ho hned nalepil. Proobikes maj' teď akci, takže se to vyplatilo. :)

Vloženo: 20.04.2012
    Uskutečněno: 20.04.2012
  • Drobné úpravy

Jen jsem zkrátil a z boku seříznul držák na SPZku a vyměnil zadní LED blinkry za původně přední origo blinkry. Ale jsem se změnama spokojenej, líbí se mi.

Vloženo: 16.04.2012
    Uskutečněno: 16.04.2012