Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 24.6.2011
Aktualizováno 20.4.2015

pumpa ACCOSSATO

Vloženo: 03.08.2011, Uskutečněno: 03.08.2011, Zhlédnuto: 21x

Dneska konečně dorazila nová spojková pumpa od špičkového italského výrobce ACCOSSATO. Pumpa co byla na aprilce ze série tratila kapalinu snad všude, kde se dalo a odvzdušňovat každých cca 200 km mě už nebavilo. Montáž byla lehká jak facka a po odvzdušnění vše fachá jak má. Pumpa jde hezky z tuha, ale přitom je i parádně citlivá, takže maximální spokojenost.
Vždycky jsem se snažil naučit se páčku mačkat jen dvěma prstama, ale jak byla tá seriová dlouhá, tak sem si prostě nemohl pomoct ale pořád sem na to hamtal všema prstama. Po montáži téhle nové ejhle ona je ta páčka o dost kratší a mačkat můžu dvěma nebo max. třema prstama. Takže sem byl najednou přeučenej během prvních pár km ... zvláštní jak to najednou jde, stačí jen aby se tam prostě všechny prsty nevešli. Jinak jsem tuhle parádičku pořídil přes web titaniumpro.cz kterej tuhle značku do ČR dováží a na jednání s touto firmou si nemůžu stěžovat. Jen ta čekací doba byla na moje gusto šílená, ale za to asi, kluci z titania nemůžou. Holt kdo jezdí na italských motorkách a kupuje italské díly a doplňky se s tímhle už musí smířit.
... jo a v reálu vypadá ještě mnohem líp jakna fotce

• Bimota day/Racetrack - Brno 15.8.2013

Byla zhruba polovina srpna a to znamenalo jediný. Je přede mnou a aprilkou první letošní svezení v Brně a opět s Racetrackem. Jelikož mi na jaře aprilka na dromu vypověděla poslušnost první svezení v Brně jsem si mohl už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.09.2013
    Uskutečněno: 15.08.2013
  • FUN-CUP Slovakiaring 17.7.2013

Po trablech s imobilizérem v Brně jsem se v letošní sezóně konečně dočkal prvního pořádného okruhového ježdění. Nejelo na mé oblíbené Brno, ale rovnou na Slováč, kterej jsem si po loňské první zkušenosti zrovna nezamilov

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • servis a příprava na sezónu 2013

Před letošní sezónou, kterou chcu opět z velké části věnovat okruhovému ježdění jsem dal aprilku na pořádné seštelovaní a výměnu všeho co je potřeba. Musím teda říct, že servis byl za lepší cenu než jsem doufal. April

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2013