Honda NSR 125R (1999)

Vloženo 24.4.2011
Aktualizováno 8.5.2011

Vylet do Plzne :)

Vloženo: 28.07.2011, Uskutečněno: 20.05.2011, Zhlédnuto: 3x

Dne 20.5.2011 jsem se vydal do PLzne bylo to poprve co jsem jel nekam dal. Na motorku si nemuzu stezovat jeli jsme tam ve dvou a zatizeni bylo asi neco pres 200kg(vezl jsem tatu pro auto) myslel jsem si ze to moc nepojede kdyz jsme tak tezci, ale opak byl pravdou mazali jsme porad 130, 140 km/h coz jsem vazne necekal... posaz na motorce byl úpro me pohodlny ale muj tata je trosicku vysiho vzrustu tak si asi po triceti kilometrech zacal ztezovat ze uz ho boli zada atd...ale nakonec to stejne vydrzel...jako je pravda ze mi to vzalo asi kolem 5 litru tama zpatky coz je asi 100 km ale neumim si predstavil kdybych tam mel jet treba na cbr 125...jako jo vzalo by si to rozhodne min, ale jel bych o dost úpomaleji a ani nevim jak bych se tam s tatou vesel:)...

• Na vylete s Hondou XLR....

Ahoj..Tak kamarád se konečně pochlapil a koupil si silnější moto:) sice si nekoupil silnici ale enduro:("No co tak jedem na vylet" bylo hezky a tak jsme se rozhodli ze si udelame menší výlet za kamarádem do Plzně..hlavně

Vloženo: 09.09.2011
    Uskutečněno: 07.09.2011
  • novinky

Ahoj už dlouho jsem nic nenapsal tak ted zahřeju prsty a pustím se do toho. Koupil jsem si na internetu motoalarm s dálkovým startem protože se mi stalo něco nepříjemného. Nějaký chlap či kluk mi utrhl hadičku od benzín

Vloženo: 18.08.2011
    Uskutečněno: 18.08.2011
  • Vyroba

Dnes jsem si vlastnorucne i se svoji pritelkyni vyrabel polep na nadrz drvalo to sice dyl nez kdybych si to nekde koupil ale to mi nevadilo ted jsem na to aspon hrdej a je to neco jineho nez kdybych si to jen koupil.:) p

Vloženo: 28.07.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011