Kentoya Zoom 50 4T (2011)

Vlastník Eddie75
Vloženo 18.6.2011
Aktualizováno 9.4.2012

První servisní prohlídka

Vloženo: 25.07.2011, Uskutečněno: 01.07.2011, Stav tachometru: 350 km, Zhlédnuto: 28x

300 km fuč, musel jsem na první servisní prohlídku. Při snaze o rezervaci jsem zjistil, že všechny pražské servisy jsou zrušené. Kontaktoval jsem tedy centrální servis, kde mi bylo sděleno, abych zavolal tak za 10 dní. Na to jsem neměl čas, zkusil jsem tedy autorizovaný servis Moto Říha v Benešově. Měl jsem štěstí, v pátek v 8:00 bylo volno.
Budíček před šestou, v 6:45 jsem vyrazil. Oproti předpokladům nepršelo, což mi přišlo velmi vhod. Vyjel jsem zadem, přes Kunratice. Po dofouknutí kol cesta probíhala celkem svižně, tedy kromě stoupání, což ale u tohohle skútru není nic zvláštního. Horší byly průjezdy lesem, kde teplota klesala k deseti stupňům. Nemaje pořádného moto oblečení, dorazil jsem na místo značně prokřehlý, ani 4 vrstvy to nezachránily. V servisu byli naštěstí velmi milý. Dostal jsem kotel horké kávy, místo venku na sluníčku a povalujícího se kocoura na zahřátí:)
Za necelou hodinku byl skútr vyservisován. Byly sežízeny ventily, vyměněn olej a přešroubováno přední kolo, které prý bylo namontováno špatně již od koupě. To vše za cca 650,-.
Mohl jsem tedy vyrazit domů. Po cestě jsem bohužel z časových důvodů musel vynechat nedaleké muzeum motocyklů, snad příště. Přišlo mi, že skútr jede nepatrně lépe, do kopců mu však s mojí vahou v sedle stále dochází dech.
Servis Moto Říha můžu jedině doporučit. Všichni jsou tam velmi milí a vše proběhlo bez nejmenšího problému.

• Bouračka

Začíná jaro, tak jsem jel trochu provětrat skútříka. Co se nestalo, na kruháči jmě sejmula paní s audinou, prej mě neviděla... Skútr na první pohled jen odřenej, na druhej pohled na odpis. Zadek hnutej, řízení taky. A j

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2012