Honda NSR 125R (1999)

Vlastník FINNISH
Vloženo 11.5.2011
Aktualizováno 12.8.2011

První problémy

Vloženo: 29.05.2011, Uskutečněno: 29.05.2011, Stav tachometru: 33 km, Zhlédnuto: 2x

Tak zhruba po měsíci se u Bejby dostavily první problémy. Jel sem se projet a najednou v ní začalo škubat, přestala reagovat dobře na plyn a otáčky si lítaly jak se jim chtělo . Dlouho jsem si vrtal hlavu a taky se vrtal v motorce, sbíral rady kde se dalo (tímhle děkuju i klukům tady z fóra za pomoc ) a po tejdnu se mi podařilo Bejby znova rozchodit. Problémů bylo hned několik. Špatná svíčka (ulomenej vnitřek), lehce zanesená tryska v karburátoru, odstávající kontakt pod cívkou vedoucí ke svíčce . Svíčku jsem koupil novou (NGK) kontakt upevnil, karbec třikrát vyčistil a přetěsnil a ještě jsem dolil Castrol TTS a těd už zase lítáme s větrem o závod . Doufám, že sme si problémy na nějakou dobu vybrali a budem se už jen spokojeně vozit

• Loučení

Tak zhruba po 14ti dnech od nehody, kdy ,,zkušený´´ traktorista jaksi pozapoměl na blinkr při odbočování a asi mu bylo těžko i kouknout do zrcátka, což mělo za následek můj výlet mimo silnici a rozplácnutí se na štěrkový

Typ: Prodej
    Vloženo: 24.08.2011