Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Vloženo: 10.05.2011, Uskutečněno: 10.05.2011, Stav tachometru: 8200 km, Zhlédnuto: 25x

Něco málo přes týden jsem na skutrforu sledoval vlákno s vyjížďkou s s tímto ostravským miniskutrklubem . A i přesto, že se ze začátku zdálo, že nám počasí přát nebude, stálo to za to. Tedy až na finále, ale to bych předbíhal :)

Plánovaný sraz v 9:30 v Hlučíně u Billy se pro ranní déšť bohužel posunul až na 13:00 a to, že se nás sjelo jen pět nevadilo vůbec nikomu.

Co se značek skůtrů týče, sešlo se CPI Oliver - Pablo, Derbi Predátor - Majer, Yamaha Žabí hněv - Pavel, Yamasaki YM150T - Lukáš a mé Kymco - pán Pitoma.
Vyrazili jsem směr Opava, kde se od nás bohužel pán Majer odtrhl a vracel se zpět domů a my pokračovali až na Slezskou Hartu. Jen jsme na nějaké benzínce provedli kratší pauzu,

dali si po kávě, prostě taková ta první oklepávačka, ohmátavačka a po půl hodině jsme vyrazili k vytouženému cíli, kde jsme pokračovali v seznámení a debatách, týkající se hlavně skútrů a všeho kolem motorek a zjistil jsem, že je to banda stejných bláznů :) . Nafotil jsem pár fotek i tady a vydali se na cestu zpět. Kluci se ještě rozhodovali jakou zpáteční cestu zvolit a rozhodli se pokračovat směrem, kterým jsem jeli cestou na Kružberk, Budišov n.Budišovkou, Vítkov a pokračovat po ní až k Metancity.
Na Kružberku jsme navštívili Restauraci Velké sedlo , zašli se kouknout po okolí a vydali se směr domov. Jen bohužel, kousek za Budišovem nás potkala menší zádrhel. Pablovému CPI ze zadního kola vystřeli ventilek . Zdali to bylo čínským výrobkem, nebo jen styřelou gumou, ve které byl zalitý nevíme, ale dopadlo to tak, že jsme skota odtáhli ke statku poblíž, domluvili hlídání a Pablo s Lukášem vyrazili na jeho 150ccm stroji s měr Metancity, s tím, že se Pablo vrátí pro svého miláčka autem s vozíkem. Já a Pavel jsme pokračovali sami přes Vítkov, Kyjovice, Plesnou ...
Závěrem jen dodám, že jsem opět zažil supr odpoledne a nebýt této menší nehody, bylo by vše oukej. Najeli jsme cca 160km a to i přes ten časový posun z důvodu nepřejícného počasí. Hold furt se nedaří, ale co už, že? Tak čabas bando, zas někdy příště :)

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012