Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Vloženo: 30.03.2011, Uskutečněno: 25.03.2011, Stav tachometru: 7477 km, Zhlédnuto: 13x

První setkání - Grilování aneb Last minute

Tomuto setkání předcházelo snad jen opakované posezení v Motobar u Hanky , kde se Zdenda setkal s Ládinkem a jinak nic víc. Stalo se tak a já jsem tomu opravdu rád. Každopádně asi největší dík vůbec za všechny seznámení bych dal k dobru Trotlovi. On je prostě ten typ, který se rád sejde, seznámí a není mu líto překopat komplet naplánovanou trasu jen proto, aby se stavil za někým potřást mu pravicí, poplácat ho zádech a polubat se při pozdravu s opačným pohlavím. Prostě a jednoduše - tento nápad se zrodil v jeho ostravské kebuli a basta i fidli.

25.3. Pátek - Ve 14:30 vyjíždím k Trotlíkovi do práce, kde doložíme proviant a vyrážíme směr Vrchy u Vítkova. Ten den najeto něco k 40km. Zdenda mě provádí po chajdě, připravuje maso k zítřejšímu grilování a večer jdeme k sousedovi Ivanovi, který nám umožnil schovat skůtry pod jeho pergolu. Dá se tam po gořaličce a po desáte uleháme. Vyfasoval jsem naprosto luxusní, armádní spacák ve kterém jsem usnul jak mimino. Jen před tím ještě připravím pozdrav z Metancity a vzhůru do snů :) .

26.3. Sobota - Vstáváme něco před pátou :( . Hold chronická rýma je hnus. Chrchlám smrkám a Trotlíně nezbývá nic jiného, než vstát a přišoupnout dřevo do kamen. Ale co už, že? S tím nenaděláme nic. Před devátou se scházíme s Láďou a Jankou, kteří dorazili s Kopřinice na Xciting 500 a vyrážíme směr Šternberk, kde jsme si naplánovali sraz v restauraci Na vyhlídce s Manetem125 z Blanska a Gekem z Pardubic... Těsně po 11hod. jsem se setkali v plné parádě, jen Manet125/Milda překvapil a nedojel na People 150, ale stejně jako Motorr66 a Gek - na Xciting 500.

Dali jsme si kafe, nealko pivko, polívku a někteří hladovci i topinku. Hodku jsme se tak ňák voťukávali, zjistili proč Milda dorazil dýl ;) a pak se vypravili přes Sovinec na chajdu.
Bohužel pro nás, hrad byl ještě v tuto dobu pro veřejnost uzavřen, tak jsme aspoň pofotili,

pokecali

a pokračovali v cestě.
Ke Zdendové chajdě jsme dojeli za celkem solidního počasí - tedy na to že, ještě před pár dny po celé republice na zemi ležela sněhová pokrývka a
teplota na stupni celsia kolikrát nevyšplhala nad nulu - rozkoukali se, začali vykládat,

grilovat,

popíjet a musím podotknout, že setkání lidiček, (kteří se seznamili na tomto kymco-fóru bylo jejich první) se opravdu vydařilo. Ten den jsme najeli cca 145km.

27.3.2011 Neděle - Snídaně proběhla ve velice příjemném duchu, pokračovalo se v kecání o všem a o ničem, Gek bavil nejrůznějšími zážitky se zubařem, či nákupy se synema a Věruškou, Milda dělal opičky

:D :D :D a nálada byla opravdu výbornáááá ;) .
Nakonec nezbylo nic než si pobalit těch pár svých motošvestek a vydat se ke garáži Trotlíkojc ;) kamaráda,

který nám ji k parkování zapůjčil a pak na svých skútrech každý svým směrem k domovu.
Závěrem jen napíšu, že tímto setkáním se mi otevřel takový další svět. Do této doby jsem si užíval cestování na Nimbusu sám, vychutnával si svojí rychlostí a dá se říct, že k tomuto Nimbus životu mi nic nechybělo. Od Grilky na Trotlikovic chajdě je to jinak a jsem za to rád.
Moc pěkný víkend, s perfektními lidmi ve mě zanechal naprosto úžasnou náladu. Děkuji všem a už teď se těším na další společné setkání . Tento víkend najeto cca 280km. CisFis bando mojééééé :)

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012