Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník Šimy-76
Vloženo 8.9.2010
Aktualizováno 11.1.2011

Vloženo: 19.04.2011, Uskutečněno: 08.04.2011, Zhlédnuto: 9x

Je tomu tak týden, co jsem si všiml, že blinkry na mojí slečně nejsou zrovna ideální, některé diody vypověděly službu z důvodů utonutí a některým se prostě asi nechtělo. Tak jsem hledal po netu kde sehnat blinkry, které by se mi líbily. Po krátké úvaze jsem zjistil, že by nebylo od věci dát tam originální blinkry. To mi přišlo jako dobrý nápad než jsem zjistil cenu jednoho blinkru. Tak potom co jsem se zvedl ze země jsem zjistil, že naštěstí se dají sehnat repliky za poloviční cenu. Po týdnu co blinkry dorazily jsem se s chutí pustil do práce a říkal si, :,, konečně bude v cajku, žádné pájení žádná izolační páska prostě originál zapojení ... To bylo do té doby, než jsem sundal podsedlovku a zděsil se! Tak jsem si sedl vedle motorky a jen tiše a zklamaně konstatoval, ",, Nic nebude originál, zase se bude pájet a izolepovat " .

Předchozí majitel natvrdo odcvakal originál patky a sprostě tam jen spojil dráty a obtočil tunou izolepy. Tak jsem to prostě sundal a trošičku slušnějším způsobem tam vrátil originál blinkry. No ale to co mě čekalo ve předu to bylo další zděšení. Jenom než jsme se k těm blinkrům dostal mi trvalo asi hodinu. Všechny ty plasty jsou totálně nesmyslně uchyceny. Opravdu H6 to byla radost se v tom vrtat, ale tohle... to byl hnus velebnosti. Nic méně asi po 3 hodinách byly blinkry vyměněny a musím říct, že jsem opravdu rád, že to mám za sebou a pokud možno už tady další článek ze sekce oprav neuvidíte !!

R4Zzy (0) napsal 10.05.2011 v 14:33

Joo já to vyřešil tak, že sem u starých blinkrů střihnul tu patici a tu napájel na ty nové blinkry .. takže sem díkybohu nezničil nic originálního na moto Ale potěší .. jinak je ta CBR Nádherná Šimy

• Reflexní proužky

Zápočty konečně v kapse, tak je čas na dlouho zanedbávanou kamarádku. :-$ Venku zima jako prase, ale i přes doporučení na obalu lepit min v 20 °C jsem usoudil, že jsem návody stejně nikdy nečetl :-DD ... Tak tohle mě ne

Vloženo: 22.12.2010
    Uskutečněno: 22.12.2010
  • První dojmy...

Stejně jako všechny předchozí motorky i tahle je z Brna. :-$ Už když jsem jí viděl poprvé na inzerci, říkal jsem si, že je to nádherná motorka. Jen jsem ani nedoufal, že by se to mohlo vůbec podařit. Měl jsem v merku st

Typ: Koupě
    Vloženo: 21.12.2010