Yamaha YZF-R1 (2000)

Vloženo 9.4.2011
Aktualizováno 12.4.2011

Vymetání výfuků.

Vloženo: 17.04.2011, Uskutečněno: 17.04.2011, Zhlédnuto: 1x

Sobota, krásné počasí, nemohl jsem dospat a ráno nervozní jak malý kluk jsem valil vyvenčit psisko, abych mohl být záhy v garáži a vyzvednout bestii. :) Třepal jsem se na ni, po pracovním týdnu, nadržený jako panic před prvním zásunem, co vám budu povídat. Ten zvuk, ta síla, lehkost s jakou se ovládá se mi začíná vžírat pod kůži.

Zajel jsem pro Luboše domů (přítelkyně, žena:)) a bez plánu jízdy nás to stáhlo nejprve do Bikers Crownu do Bráníka pro rukávky. K našemu překvapení tam bylo tak 300 motorek, pastva pro oči, že prý zahájení sezóny. To nás nakoplo ke krásnému výletu na Slpay a Karlštejn po klikatých cestách středočeského kraje.

Cesta vydala tak na 110 km. Jízda ve dvou, z čehož jsme měl zpočátku obavy, jak bude moto ovladatelná, byla naprosto v pohodě. Libča se snad narodila s motorkou u zadku a tak se chová, že o ní ani nevíte. Co je dobré, že si má zápěstí začínají pomalu zvykat. První kilometry s moto byly na ruce fakt záhul. Nezvyk no. Deset let bez a člověk si odvykne.

Výlet na hrad si jistě zopakujeme neboť tam mají vynikající bramborák plněný masem a taky bychom chtěli na prohlídku hradu.

Líbí se mi, že okolí Prahy je vděčné na spoustu zajímavých motorkářských výletů. Šmarja, ať už je zase hezky a víkend.. Zdar a sílu a spoustu hezkých kilometrů.