Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník Negativ
Vloženo 5.12.2010
Aktualizováno 21.4.2020

Vloženo: 30.03.2011, Uskutečněno: 30.03.2011, Stav tachometru: 9800 km, Zhlédnuto: 11x

Kvuli montazi podmotoroveho klinu bylo potreba tepelne zaizolovat svody. Paska, kterou dodal vyrobce klinu byla naprd, tak jsem objednal udajne absolutni spicku v teto oblasti, termoizolacni pasku i sprej od firmy ThermoTec az z jůesej!

"značková páska na svody i celý výfukový systém kultovního amerického výrobce Thermo-tec, který patří k absolutní špičce ve výrobě thermo ochran pro auta, tato páska vám sníží třeba u svodů teplotu až o 70%, což má za následek chladnější vzduch v motorovém prostoru při minimální ztrátě teploty samotných svodů, tím odchází k rychlejšímu odvodu výfukových plynů a navyšujete výkon auta,"

NO byla to celkem drbacka, bo jsem byl shnily svody sundat, ale nakonec to se stestim dopadlo celkem dobre. No az na ten prasacky nastrik, ale videt to neni, tak co... Akorat mi pripada, ze klin je po prijezdu do garaze stejne horky jako byl pred tim

Pekne bylo, kdyz jsem to jel po nastrikani projet a kdyz jsem musel zastavit na cervenou, kourilo to jak elektrarna Fukušima... plechovky kolem nechapaly...

Jinak tuto sezonu uz nahrkano pres 1700 km!

Pepi94 (0) napsal 19.02.2021 v 11:35

• Výměna řetězu (EK)

Po necelých 17tis. odešla rozeta (ona byla po smrti už dřív, ale tak nějak jsem na to sral) a tak bylo potřeba vyměnit i zbytek. Šel jsem opět do EK Chain - Made in JAPAN. Akorát oranžovou kombinaci jsem změnil na černoz

Vloženo: 06.05.2018
    Uskutečněno: 06.05.2018
  • Výměna oleje a filtru - 14.4.2018

Dnes po dlouhé době nějaký záznam, výměna oleje a filtru. Mechanik se zhrozil při pohledu na mou řetězovku, je údajně úplně po smrti, a to už aspoň 2x :-))) Takže dnes objednáno na www.2hmoto.cz: Řetězové kolečk

Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Vidle, chladič, svíčky

Trochu opožděně proveden servis po 20ti tisicich km. Kontrola vule ventilu (v poradku), vymena svicek, nova chladici kapalina, repas prednich tlumicu - vymena vsech krouzku, gufera a oleje. Dali jsme tam W10 misto W5, at

Vloženo: 19.09.2012
    Uskutečněno: 19.09.2012