Kingway EUROBOY 50 (2011)

Vlastník Munďa1
Vloženo 3.2.2011
Aktualizováno 10.8.2011

Vloženo: 22.03.2011, Uskutečněno: 22.03.2011, Stav tachometru: 330 km, Zhlédnuto: 41x

Tak jsem včera udělal první "dlouhý výlet" Bylo sice dost zima, ale kontrolka jízdy na skůtru mrkala, tak jsem sedl na svého Boye, a vyrzil. Vytýčil jsem si cíl Sv, Kopeček u Olomouce. Musel jsem projet celým městem a pak nahoru tím pěkným kopcem. Chěl jsem vědět, jestli jak se někde uvádí na padesátce tě předjede i cyklista, je pravda.
Dolů z tabulové vrchu, odkud jsem vyjížděl, jsem jel v pohodě. Dostal jsem se přímo do centra Olomouce, kde jsem měl obavy, jak budu stíhat. Moje obavy byly celkem zbytečný. Celkem jsem s projíždějícíma autama držel krok, a předjelo mě jich jen pár. Tak jsem v pohodě dojel až pod Kopeček, kde je kruháč. Musel jsem zastavit a tak jsem se rozjížděl už do kopce. Nakonec jsem nahoru vyjel rychlostí asi 35-45 km/h, podle sklonu vozovky. Když jsem byl na Kopečku u ZOO, kde byly zbytky sněhu, rozhodl jsem se, že zajedu ještě k přehradě v Lošově, protože tam je ještě větší krpál, když se jedez Lošova zpět, a cílem této vyjíždky bylo zjistit, jak se skutřík bude chovat v kopcích. A tak jsem dojel až k přehradě, nezbytná fotka na mobil a cesta zpět. Krpál jsem zvládl rychlostí 35 km/h, i přes to že mám 105 kg a 195 cm výšky. Potom jsem se vrátil cestou z kopce v pohodě domů. Ujel jsem koro 40!!! km . bylo to super, jen jsem trochu cítil pozadí, holt nezvyk.
Maximálku jsem zkoušel pod Kopečkem, směrem vzhůru, tedy do jemného kopce, než se vozovka opravdu začne zvedat, a tachometr ukázal něco přes 65, pak jsem toho nechal, protože v skutříku něco začalo rezonovat, a tak jsem nechtěl pokoučet osud. Nakonec jsem zjistil, že to dělají řiditka, protože, když jsem na ně zatlačil, tak drnčení přestalo. Jinak běžná rychlost byla asi 55 tachometrových, to sedělo skutříku i mě asi nejvíce.
Zatím teda spokojenost, až na to drnčení řiditek, no ale za chvíli jdu na garančku, tak ať se snaží...

• Moje blbost

V Listopadu sedím na nastartovaném skůtru a kecám s kamarádem, najednou jsem mimoděk přidal, a narazil světlem na zábradlí. Trochu se vyrvalo z držáku a je co spravovat :-(

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.01.2012
    Uskutečněno: 30.01.2012
  • 1. závada - opava

Tak jsem měl první menší závadu, a to začala jít těžko ručka přední brzdy. Ne že by se nedalo brzdit, ale chtělo to chlapskou silu. v ZÁRUCE OPRAVENO ZDARMA!!!

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2011
    Uskutečněno: 10.08.2011
  • Hodnocení

Tak jsem se přiblížil k jednomu tisíci km. Jak to vypadá s kvalitou? No něco vepředu v řiditkách vytrvale drnčí. Ale má to svoje ALE! Do 45 km/h je ticho, ale pak to začne drnčet. Kdybych neměl odblokaci, tak nednčí!!! J

Vloženo: 30.06.2011
    Uskutečněno: 30.06.2011