Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník Dejv_OV
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 3.2.2011

Vysoké Tatry-havárie

Vloženo: 02.02.2011, Uskutečněno: 02.02.2011, Stav tachometru: 12250 km, Zhlédnuto: 5x

Moto víkend na Slovensku. Zkušenost, není radno jezdit s kýmkoliv na víkend. Vše probíhalo v pohodě, až na jednoho "motorkáře najeto celkem 12000km" , který neustále zkoušel kam až může zajít.Tak se mu to povedlo. Yamaha mt01 levotočivá zatáčka po delší rovince nedaleko Štrbského Plesa. Den před tím jsme mu říkali, že nejsme na závodech. Skončil mezi svodidly. Stačilo 10cm, které jeho hlavu dělilo od sloupku svodidel a zařizovali jsme odvoz těla. Motorka nepojízdná, vyvázl jen s většími oděrkami. Celý den jsme domlouvali odvoz motorky do Ostravy. Od 10hod. rána do 20hod večera jsme čekali na odvoz. Nechtěli jsme ho tam nechat, mohl mít otřes mozku a vnitřní krvácení (nechtěl se ošetřit, neměl uzavřenou pojistku do zahraničí), nechtěl asistenční službu, protože by to bylo drahé. V 20hod.(kdy jsme naložili jeho moto do auta, které jsme zajistili) jsme vyjeli zpátky do Ostravy, kdy mi batůžek usnul jako spolujezdec za celkového vyčerpání a dojeli do garáže v 24hod. Závěr: pokud chcete zkoušet kam až můžete zajít, zkuste to nedaleko domova, nejlépe na okruhu, bez toho, aby jste ohrožovali lidi, kteří cestují s vámi. Když se chcete zabít tak to udělejte sami. (Nejezděte na víkend s lidmi, které neznáte).

• Prodáno

Prodáno...

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • prodej

Prodám svoje moto, jasný původ a historie. Bez poškození. Holka bylo mi s Tebou fajn, ale už na mě v garáži čeká nový mazlík. ;-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Řecko-pelopones

Přípravy na dovču v Řecku probíhali od zimy. Nosiče, kufry, navigace, pneu, trasa, trajekt, ubytko. No ono se řekne vyjedu a uvidí se, ale pokud chcete dojet a něco vidět a k tomu ušetřit plánování se nevyhnete. Ve zkra

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.08.2011