Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník karCOOLka.600
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 24.01.2011, Uskutečněno: 16.01.2011, Stav tachometru: 7052 km, Zhlédnuto: 2x

Tááák, sice pozdě, ale přece.
V neděli, ale ne tuhle neděli, ale tu předchozí neděli, tj. 16.1.2011. Aby jste to pochopili, tak tuhle neděli jsme byli jaksi společensky unaveni a byla hlavně ta hnusná bílá ... ehmm víte co, tudíž bych ani nemohla na KarCOOLku hupsnout, natož se rozjet.
No, vrátíme se k té předchozí neděli... tak tedy. Ráno jsem se vzbudila a už jsem věděla, že to je ten den, ten den, kdy to příjde a karCOOLka vyjede ze stáje a já si ji osedlám..
Nu, ještě předtím jsem musela hupsnout do kárky a dojet si pro benzín.. KarCOOLka sice nejezdí na řidičák, ani na SPZ, ale bohužel benzín to potřebuje.. (jedinná chybička)
První otočení klíčkem, první stisk spojky, přeřazení z N na "jedničku" a pomalé pouštění spojky za pomocí přidávání plynu pravým zápěstím se karCOOLka pomalu rozjela... NU HLE!!! nezapomněla jsem to jupííííí, jedůůůůů, nohy na stupačkách, rovně, když zatočím, zatočí, když zabrzdím, zabrzdí, když se otáčím, otočí se.. TY VOLE!! KURVA, SAKRA.. chjoooo, to je nádhera...
Během pár otoček, rozjezdů, rovinek jsem nabyla pocit sebevědomí a přidávala na rychlosti rozjezdů a plynulosti jízdy a jestli si teď myslíte, že se něco stalo... hmmm.. musím se přiznat .. stalo
Při pravotočivé zatáčce při nulové rychosti jsem pustila plyn, kdy motorka přestala mít zátah, lekla jsem se, sundala nohu ze stupačky a máchla do prázdna, potom ještě jednou, pocupitala jsem 10cm a motorku lehounce položila na zem... no, žádnej učenej z nebe nespad.. ještě, že můj miláček byl natolik chytrej a rovnou při koupi jsme si ujasnili, že na karCOOLce budou padáky můj zachránce přiklusal a obratně motorku zvednul, já jsem zkontrolovala škody, zanadávala jsem si do věcí, které bohužel v tomto diskuzním kroužku nemohu ventilovat, jelikož jsou tu i tací, kteří si to nečtou po desáté hodině, ale během dne.. no prostě jsem si řekla, že jsem KUNDA pitomá a že chudáček karCOOLka díky mojí blbosti leží na bočku důležitý závěr ale je, že jsem si zanadávala, pohladila jsem karCOOLku, omluvila jsem se jí a jela zase dál.. a šlo mi to.. dle mého moc dobře, dle přihlížejících taktéž..
Po skončení projíždky jsme karCOOLku převezli do dílny, kde proběhla výměna oleje, olejového filtru, zapojení ukazatele zařazené rychlosti a následná zkouška, kdy jsme karCOOLku na stojanu trápili, řvala bolestí, že musí kroutit kolečkem na stojanu a ne v teploučku na silnici, jak se vztekala, tak zadním kolem ohodila celé dveře dílny bahnem a zle se na nás dívala .. vysvětlovala jsem jí, že venku je ještě zima a že si ještě chvilku musí počkat a já taktéž. Po chvilce se uklidnila, nechala nás všechno dodělat a mrkla na mě, že na mě počká. Aby mi odpustila, tak jsme ji s drahou polovičkou přestěhovali do teploučka do baráku. Je spokojená a já také. Přes těch pár měsíců jsem to nezapomněla a ba dokonce se mi to i hrozitáááánsky líbí!! Tak doufám, že brzy se nad námi sluníčko smiluje a konečně zažehne pořádným žárem..

karCOOLka.600 (0) napsal 31.01.2011 v 09:21

v to celkem jako doufám. Moc děkuju za podporu

cat-nikita (14) napsal 28.01.2011 v 22:28

Tak první plácnutí máš za sebou a teď už budeš jen zrychnovat

• MDŽ - 2

Ještě pár foteček...

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
    Tachometr: 12056km
  • MDŽ

Na tuto akci jsme čekali hodně dlouho a nedočkavostí jsem si okousala své gelové nehtíky :-D řekli jsme si, že to hodíme formou výletu a učení. Vzali jsme si s Táničkou dovolenou a v pondělí jsme si v klídku vystrojili m

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • www.uberplyn.cz - kurzy bezpečné jízdy

Tak to je za námi... kurz byl naprosto skvělý, instruktoři pomáhali seč mohli... bohužel je mi líto, že jsme dorazili dost pozdě, takže z celého programu jsem měla jen polovinu... ale i přesto ... neuvěřitelné, úžasné, s

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.04.2012