Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník Šimy-76
Vloženo 8.9.2010
Aktualizováno 11.1.2011

Vloženo: 22.12.2010, Uskutečněno: 22.12.2010, Zhlédnuto: 7x

Zápočty konečně v kapse, tak je čas na dlouho zanedbávanou kamarádku. Venku zima jako prase, ale i přes doporučení na obalu lepit min v 20 °C jsem usoudil, že jsem návody stejně nikdy nečetl ... Tak tohle mě neodradilo a rovnou jsem si lehl do vymrzlé garáže a začít lepit na zmrzlé fáfky ref. proužky :D

Jak jinak to mohlo dopadnout než, že jsem po 10 minutách řekl: že bych se na to mohl vysrat a rychle to musím dolepit a šup někam do tepla. Asi nemusím nikomu říkat, když ty proužky dorazily, měl jsem plnou hubu keců o tom, jak si dám záležet a že to neodfláknu jako na všech předchozích morotkách No výsledek posuďte sami, možná že na fotkách to vypadá ještě líp než ve skutečnosti

• Výměna blinkrů

Je tomu tak týden, co jsem si všiml, že blinkry na mojí slečně nejsou zrovna ideální, některé diody vypověděly službu z důvodů utonutí a některým se prostě asi nechtělo. Tak jsem hledal po netu kde sehnat blinkry, které

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.04.2011
    Uskutečněno: 08.04.2011
  • První dojmy...

Stejně jako všechny předchozí motorky i tahle je z Brna. :-$ Už když jsem jí viděl poprvé na inzerci, říkal jsem si, že je to nádherná motorka. Jen jsem ani nedoufal, že by se to mohlo vůbec podařit. Měl jsem v merku st

Typ: Koupě
    Vloženo: 21.12.2010