Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník karCOOLka.600
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 04.11.2010, Uskutečněno: 04.11.2010, Stav tachometru: 7035 km, Zhlédnuto: 10x

Tak, už to máme zasebou. První seznámení, letmé pohledy z očí do světel, lehké doteky kapotáže, pevný a příjemný posed.. konečně ji mám doma. Včerejší večer strávený s karCOOLkou v dílničce byl nadmíru příjemný. Nepochopím, jak jsem se mohla zachovat tak nestoudně a dovolit si srovnávat naše první pomazlení s nějakým napíchnutím ve stodváce
Takový menší servis za asistence mého velkého milovaného motorkářského hovádka: slepení hnusných samolepek, které jí bránily ve výhledu, rozleštit, sundat zadní stupačky a trošičku pomazlit... ta si předla!! Vrněla si jako malé koťátečko a mrkala na mě očkem.. asi flirtovala zatím se dělám nedostupnou a odolávám jejímu hlásku, který na mě volá "Martičko, kočičko, vrrrr, pojď ke mě blíž, pojď si mě nastartovat,vrrrr, pojď mě trošičku projet, vrrrrrrrr, jen trošičku, jen na dva prstíčky, no šup" Ale já vydržííím, já se nevzdááám!! ODOLÁM..
Mj. také jistě proběhlo nějaké to foceníčko, nějaké ty pózy, aby to vypadalo, v předklonu, v záklonu, pod a před a za a nad a pod a tak různě.. (prostě čikííta, která je vyladěná, ale umí na motorce hovno) tak nějak to je, ale to se spraví

Tomo (0) napsal 23.01.2012 v 15:03

ahoj taková krásná motorka to byla a cos jí udělal ale když se Ti líbí tak at slouží a hodně štěstí na silnici přeji ahoj Tom

karCOOLka.600 (0) napsal 05.11.2010 v 09:19

CryingDragon: Motorka je čerstvá, takže za blbce jisto-jistě nejsi a děkuju za pochvalu na první kilometry se těším neskutečně!!

ilonar6 (0) napsal 04.11.2010 v 20:44

EVIL1488 (0) napsal 04.11.2010 v 19:44

pekne,pekne,at to jezdi jak ma

CryingDragon (7) napsal 04.11.2010 v 19:32

pobavilo a jsem zvědavej co napíšeš až opravdu někam vyrazíš, ale pro jistotu ti proletím profil neb se nedivám na časy,datumy a nic takového. Tak abych nebyl za blbce

• MDŽ - 2

Ještě pár foteček...

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
    Tachometr: 12056km
  • MDŽ

Na tuto akci jsme čekali hodně dlouho a nedočkavostí jsem si okousala své gelové nehtíky :-D řekli jsme si, že to hodíme formou výletu a učení. Vzali jsme si s Táničkou dovolenou a v pondělí jsme si v klídku vystrojili m

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • www.uberplyn.cz - kurzy bezpečné jízdy

Tak to je za námi... kurz byl naprosto skvělý, instruktoři pomáhali seč mohli... bohužel je mi líto, že jsme dorazili dost pozdě, takže z celého programu jsem měla jen polovinu... ale i přesto ... neuvěřitelné, úžasné, s

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.04.2012