Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Rossinka
Vloženo 22.5.2008
Aktualizováno 6.6.2014

Vloženo: 14.09.2010, Uskutečněno: 13.09.2010, Zhlédnuto: 10x

Tak sme s Cipísem zavítali po roce do Mostu si zařádit na okruh
ráno v 9. mi začínaly první volné jízdy a počasí nic moc...sice nepršelo, ale byla kosa, a mě taky nebylo zrovna nejlíp, ale to se pak tím ježděním nějak zázračně spravilo druhá jízda taky byla ještě za sucha a padl i osobáček 2:08:211, docela dobrý na to že sem jezdila v áčku a musela sem předjíždět "vláček" 10ti motorek 3tí jízdu už začlo pršet, tak to sem byla hodně naštvaná a nejela sem... nakonec sem se rozhodla - teda spíš mě ukecal Inkvizitor ať jedu závod Suzuki Cup, no nechtělo se mi moc vzhledem k tomu počasí, ale řekla sem si, že jak budu mít čas pod 2:10 pojedu,no nic jinýho mi nezbylo... trať pomalu odpoledne usychala a já se fakt těšila, ale před závodem v půl 5 začalo znova pršet, tak to už sem si říkala že je pěkně v háji, byla sem sice 6tá na roštu z 16ti, ale ve výsledek sem nedoufala, chtěla sem dojet tak do 10tého místa...no a nakonec se zadařilo úplně výborně, nějak sem se na té vodě moc nebála, až do té doby než sem dostala prvního hasana a pak i druhého...nakonec sem to ale ustála a dojela na 3tím místě, takže radost obrovská a nakonec to byl vlastně super den!!!

Rossinka (0) napsal 16.09.2010 v 12:13

B.o.d.l.i.n.k.a > fakt díky moc no na tý rovince to byl masakr... tak já mu to třeba někdy příště oplatím a můj Cipís je prostě frajer, na to že je to už důchodce po transplantaci srdce, tak jezdí jako drak! Taky se budu těšit

B.o.d.l.i.n.k.a (0) napsal 16.09.2010 v 11:41

Tak alespoň tady, ode mne taky velká gratulace jezdíš opravdu famózně, plynule a dobře se na tebe kouká. Stala jsi se mým tajným vzorem
Jinak souboj na rovince s Progearem byl neskutečný, už jsem si představovala, jak doma bude pořád nasranej, že ho pojela holka každopádně máš obdiv nás obou a teda i Cipís, páč se ukázal jako silnej chlapík (stroj)
Tak jízdě zdar a v nové sezóně se zase těšíme

B.o.d.l.i.n.k.a (0) napsal 16.09.2010 v 11:31

Tak jízdě zdar a v nové sezóně se zase těšíme

Rossinka (0) napsal 15.09.2010 v 13:49

Cmelak007>díky moc,no jezdí teď na "stříbrný chrchle" si viděl ne a to jen proto, že je hrozně moooc šikovnej

Cmelak007 (0) napsal 15.09.2010 v 12:32

Čauky, velká gratulace! Benďas prý taky exceloval, že díky tomu po závodě dostal přidělený nový motocykl, odpovídající jeho schopnostem a stylu ježdění! Ze začátku jsem se trochu divil, proč teď jezdí na dvestěpadině, ale pak mi to vysvětlil.

bendas_86 (0) napsal 15.09.2010 v 10:35

Jestli příště nevyhraješ, tak nesmíš domu :)

Rossinka (0) napsal 15.09.2010 v 07:00

No mě bylo hrozně blbě ráno nachcípaná, unavená, pak zklamaná z počasí, no ale nakonec hrozně, ale hrozně moooooc šťastná

Bigulin (0) napsal 15.09.2010 v 01:14

Byla jsi super,ten utok na prvni flek na cilovce byl krutej...
Na ten rozprave jsme i te vsimli a bylo to dot videt ze jsi urcite jen neco spatneho snedla... at se dari a jen tak dal...

Rossinka (0) napsal 14.09.2010 v 14:50

díky moc

burak (11) napsal 14.09.2010 v 12:47

Gratulace ke 3. místu

• Cipís red carbon edition :-) + opravy

Tak Cipís si konečně zasloužil nové progresivní pružiny wilbers, ložiska v kolech, termostat, výměnu brzdovky, oleje a chlad. kapaliny...+ sem si trošku hrála, staré červené rychlé pruhy už byly trošku "jeté" takže menš

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.08.2013
    Uskutečněno: 27.08.2013
  • Most s Racetrackem 29.5 2013

Tak letos poprvné konečně ježdění v mém oblíbeném Mostě. Počasí na první 3 jízdy parádní a pak děs běs. Ono se bez mokrejch gum jezdí nic moc. :-) Ale i tak spokojenost. Čas opět zlepšení na 2:03:916 což už je paráda,

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013
  • Sosnová 20.5. 2013

Letos již druhá Sosnová. Super počasí, parádní poježděničko jako vždycky. Díky fotografovi za fotky :-)

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013