Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník hrtak
Vloženo 9.6.2010
Aktualizováno 15.6.2011

Vloženo: 11.08.2010, Uskutečněno: 08.08.2010, Stav tachometru: 6500 km, Zhlédnuto: 2x

S kamarádem co má Hondu Africu Twin jsme se vydali na menší vyjížďku. Vše začlo vtipným okamžikem, kdy jsem na pumpě pustil benzín do nádrže a po 5l si všiml, že jim nejdou kreditky a já - jak jinak - bez hotovosti. No tak jsem nechal mobil jako záruku a fičel na bankomat. Jinak projížďka v pohodě, zkušenějšímu jezdci na silnějším stroji jsme jakž takž stačili :). Jeli jsme směrem do Krušných hor do nejvýše položené obce ČR (Boží Dar) a pak přes Klínovec směrem na Vejprty a pak zpět údolím Ohře a po krásné silnici Kyselka-KV. Na závěr jsme si pak (už sami) dali náš oblíbený závěrečný okruh KV-Loket-Bečov-KV.

• 762 zatáček do Pai (a zpátky)

Tak jsem se zas po 2,5 letech svezl na Ninjette... Tedy né na té své původní... Dokonce ani né v létě, ale v prosinci... ale v Thajsku :). Jako správní motorkáři jsme se rozhodli si zimní dovolenou obohatit o výlet na mo

Vloženo: 31.01.2014
    Uskutečněno: 31.01.2014
  • Prodána

Tak po společně strávených téměř 10ti tisích kilometrech putovala Ninjetta k nové majitelce. Podle ohlasů, co zatím mám, tak velká spokojenost... no téměř jsem ji oplakal když odjížděla.

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.06.2011
    Uskutečněno: 12.06.2011
  • Výročí

Tak předevčírem jsme měli výročí... po prvním roce mám nalítáno 13k, takže zhruba 9tisíc kilometrů, ale z toho už 5 tisíc letos. Teď se chystám na velký garanční servis, novou gumu a drobný spotřebák, jinak šlape jak hod

Vloženo: 09.06.2011
    Uskutečněno: 07.06.2011