Yamaha FZ6 Fazer S2 (2009)

Vlastník CHARLIE69
Vloženo 6.8.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Vloženo: 31.07.2010, Uskutečněno: 27.07.2010, Stav tachometru: 10300 km, Zhlédnuto: 2x

Počasí bylo vlahé a ukázalo se, že vedro není věčné. Zabalit pár nezbytných věcí a hybaj na 2 denní výlet.Teda nejdřív na garanční prohlídku. Vrchlabí,Nová Paka(K2 servis), Jičín, Poděbrady, Chlumec nad Cidlinou, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl (dobrá káva), Svitavy, Moravská Chrastava, Letovice. Ubytování v NÓBL HOTELU teda sroubku,vlastně v chatce s peřinama a ramínkama bez štěnic (snad)a večeře č.I.(na úrovni roku 89)možná se 70g řízkem za 130 Kč a s přílohou za 30 Kč, který svět neviděl!!! Po takto skromné večeři nám nezbývalo nic jiného, než navštívit NÓBL PENNY a nakoupit večeři číslo II. a raději rovnou i snídani, protože to už se nám riskovat nechtělo! Po krátké noci se balilo a hurá pryč z této země zaslíbené.
Plán zněl jasně směr ,,Šiklův Mlýn,, do westernového městečka plného atrakcí, kde určitě potěšíme i pupíček čímsi dobrým, jelikož jsme sežrali snídani k večeři č.III. Byl to kousek a ani jsme moc nebloudili. Vstupné na celý den za 180 + 30 Kč za parking moto není nikterak vysoké pokud srovnám se vstupem do ZOO za procházku mezi zviřátky. Program tam probíhá skoro celý den, jak pro deti tak pro nás větší. Pohodové městečko s dobrou atmosférou.
Dale nás cesta zavedla směr hrad Bouzov,sice bez prohlídky,ale s malou procházkou v parku.Díky časovému presu jsme nestihli Javoříčské jeskyně, které jsou opravdu moc krásné. Škoda snad příště.A opět schánění ubytování, tentokrát však se na nás usmálo štěstí a dali jsme na radu a zajeli do Mohelnice ATC MORAVA kde byli vtřícnější ochotnější a jak později bylo vidět i lidovější. Můžu doporučit! Večeře, kofola atd.
Ráno se probouzelo do zamračeného dne a hrozilo,že na nás spadne cosi vody, ale nestalo se a cestou na Českou Třebovou,Ústí nad Orlicí, Náchod,Trutnov, Vrchlabí jsme dorazili v pohodě domů. Najeto cca 620 km.

Tůmák92 (0) napsal 03.08.2010 v 01:06

koukám pořádný nefalšovaný mikro řízeček :D, to musela byt pekná projíždka..

• SRPEN ZA KAMNA VLEZEM

Je to tak, za celý měsíc jsem najezdil tak málo,že bych se měl stydět. - je to smutné konstatování letošního léta,ale klasik to řekl lépe,, Způsob tohoto léta, zdá se mi poněkud nešťastný,,Výlet do HARACHOVA na LES KRÁL

Vloženo: 10.09.2010
    Uskutečněno: 31.08.2010
  • Garanční prohlídka + BOTIČKA

Olejíček a filtříček a navrch slušivá Continental Conti Roud Attack. Uvidíme původní guma (Dunlop) vydržela bezmála 10000 km.Vyčištění řetězu a namazání - jinak bez závad.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.07.2010
    Uskutečněno: 27.07.2010
  • LIPNO 3 DAYS

Přes den teploučko jako prase,ale odjezd v 19,00 hodin už se dal v kůži vydržet (31°C). Naplánovaná trasa 340km zrychleným přesunem po dálnicích a silnicích první třídy se zdála jako dobrá volba,ale nesměl bych si do toh

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.07.2010