Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Sphere
Vloženo 16.5.2009
Aktualizováno 24.5.2011

Vloženo: 20.07.2010, Uskutečněno: 15.07.2010, Zhlédnuto: 1x

Rychle to od Mostu uteklo a ejhle, vyráželi jsme do Maďarska Po jistých peripetiích logistického charakteru se nakonec celý tým Da-racingu včetně motorek sešel v místě konání, nacházejícím se celkem nedaleko od Bratislavy v "překvapivě" rovinaté krajině Jednotvárnost místní přírody byla vyvážena atraktivitou okruhu, pro milovníky zatáček představující hotový ráj Okruh není příliš široký, někdo ho trefně popsal jako přerostlou Sosnovou, ale vyřádit se tam lze pěkně Počasí tentokrát přálo až příliš, teplota 38 stupňů ve stínu hovoří sama za sebe, sešla se prima parta, ostatně jako obvykle, ale tentokrát se ještě více pařilo Za sebe jsem byla moc spokojená, zase jsem se posunula kousek dál v technice ježdění, konečně jsme s Hondicí sjížděly gumy symetricky do hran a věřím, že na Slovači už příjde i to "kolínko"

• Podzimní :-)

Tak nám to nedalo a vzhledem k slunečnému i když studenému dni jsme pro práci s Cat-nikitou vyrazily propátrat krajinu západně od Prahy :-) Vyjížďka víc než povedená, zakončená třešničkou na dortu v podobě výborné večeře

Vloženo: 13.10.2010
    Uskutečněno: 13.10.2010
  • Rakousko, Itálie

Poté co jsme zdolali nejvyšší kopec v Rakousku, zatoužili jsme po koupeli na Jadranu :-) Nejkrásnější však stejně byla cesta přes příslušný průsmyk a Dolomity! Zpáteční cesta proběhla opět přes GG, ovšem za šera, poslé

Vloženo: 30.08.2010
    Uskutečněno: 26.08.2010
  • Rakousko II.

Nebylo možno nenavštívit vyhlídku Edelweiss Spitze během šplhání po Grossglockner Hochalpenstrasse :-) Výjezd to nebyl zcela nenáročný, silný provoz a největší stoupání, jaké jsme s Hondicí dosud zažily :-)

Vloženo: 30.08.2010
    Uskutečněno: 25.08.2010