Honda CBR 125R (2005)

Vlastník JanaV
Vloženo 12.11.2009
Aktualizováno 25.5.2014

Vloženo: 06.05.2010, Uskutečněno: 23.04.2010, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem si dne 23. dubna 2010 slavnostně vyzvedla motorku po mé první servisce a výměně pneu(caa 6000km). Celá revize motorky, výměna oleje a prasklých žárovek, přezutí pneu a odškrcení mého miláčka mě vyšlo na necelé tři tisíce :o) K tomu ještě pěkný a milý pan mototechnik a pozitivní začátek víkendu se začal rýsovat.
Ještě ten večer jsem s mým druhým miláčkem (živočich dvounohý, mužského pohlaví, pojízdný na Kawě Z1000) vyrazili na mou první letošní vyjížďku. Plán cesty byl jednoduchý, od nás z Hořovic směr Plzeň a dále na Klatovy do Přeštic na chatu za kamarády.
Jeli jsme po staré silnici, hezky v klídku, předpisově. Ideální začátek pro mé jízdní (ne)schopnosti :o). Potom mě miláček protáhl přes střed Plzně, kde jsem si procvičila rovnováhu při pomalé jízdě a prostě se uklidnit a dávat bacha, což se na motorce hodí vždycky. Znáte to, nejsme přeci mouchy :o). A nakonec jsme to zakončili kraťoučkou jízdou po dálnici. Pořádně jsem zalehla a vyzkoušela, co z miláčka vymáčknu po tom doškrcení. Tedy, nic moc :o). Z kopce tam těch 130 možná bylo, ale stačilo menší stoupání a byla jsem ráda za stovku. Asi budu muset ještě zhubnout :o).
Druhý den jsme se jeli projet po památkách, směr od Přeštic na východ, na Spálené Poříčí a Rožmitál. Kde přesně jsme stavěli není podstatné, jako to, že bylo nádherné počasí, celkem prázdné silnice a já jsem jela asi tak v průměru o 10km/hod. rychleji než včera. Což potěšilo hlavně mého dvounohého miláčka, který se musel se Zedem dost krotit, ale je zlatíčko.
Večer jsme krásně popili, mě se dostalo přednášky o průjezdu zatáčkami a druhý den zase zpátky do Hořovic, kde mám garážování.
Prostě víkend jak má být a najeto prvních 300km :o)

• První škrábabance :o(

Tak už jsem ji pokřtila, tedy já ne, ale nějaký šikula soused. Jela jsem v neděli 6. května, to bylo ještě krásné počasí, provětrat se, užít si sluníčka a krásného dne. Cestou jsem si naplánovala navštívit mamču a sest

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.06.2010
    Uskutečněno: 21.06.2010
  • Na motorku se nelze zlobit!

Začátkem jara a začátkem sezóny se ve mně zrodilo velké dilema. Podstoupila jsem operaci a jsem už měsíc imobilní. Nejen, že můžu na čas zapomenout na motorku, ale nepřesunu se z bodu A do bodu B ani metrem :o(, prostě h

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2010