Konečně velmi očekávaný výlet ...
Je čtvrtek 1.4.2010, z Brna vyjíždíme až v půl deváté večer, což je fakt pozdě, holt dřív to nešlo :o). Bohužel den před se nám jedno moto polámalo, takže hrošan si dal první velký výlet zrovna ve dvou a já frčela jako batůžek ... CHJOOO, ale co, jako batoh nejezdím vůbec, tak se uvidí.. Na noční přejezd jsme byli připraveni, ale na to co nás čekalo - to jsme ani z daleka nečekali. U Velké Bíteše začalo pršet, pak už chcát - no nebudu to prodlužovat kolem 112km D1 začalo sněžit. A u sjezdu na Pelhřimov? Řekla bych, že to už byly trakaře. Zamrzal výhled z helmy, takže bylo hovňajs vidět. Nakonec jsme do Kašperek prostě nedojeli. Ve Velkém Rybníku jsme to zapíchli a přenocovali v Penzionu. Ráno se vydali směr Pelhřimov - Jindřichův Hradec - Třeboň - Budějky - od tam po dvacítce a hned na to po stopětačtyřicítce Netolice - Husice - Vimperk - Zdíkov - Stachy - a konečně už vytoužený cíl Kašperské Hory...Oddech jak sviňa, jelikož ve Vimperku zase začalo lítat to bílé svinstvo.
Sobotní výlet byl naprosto úžasný. Počasí bylo fajné a jakmile jsme přejeli hranice bylo ještě úžasnější. A cestou necestou jsme jeli tudy Kašperské Hory - Srní - Modrava - Kvilda - Strážný a po B12 až do Passau. Tam jsme si prošli město, které mě moc uchvátilo, je krásné. Motorky jezdí neustále sem a tam .. tam jezdí snad tam třetina obyvatel na dvou kolech, ať už jakých koliv :o) Od tamtud jsme se vydali po silničce kolem Dunaje po ST 2125 za Au vpravo, podjeli dálnici projeli Deggendorf - Regen - Železná Ruda - Hartmanice a zasejc ,,doma" ... Musím podotknout, že tenhle výlet byl užasný. Mezi sebou jsme si prostřídali stroje a místa a fakt to stálo za to!
V neděli už tak hezky nebylo, ale škaredě taky nee. Ale to už jsme projeli spíš okolí a ne zase tak nic velkého.Koukli jsme se do Klatov, na Vodní hrad Švihov a na Rabí, krásná to zřícenina. A večer jsme si na rozloučenou udělali pořádnou žranici :o) ... MŇAM MŇAM MŃAM ...
No a přišlo pondělí 5.4.2010 a cesta domůůů, moc se nám nechtělo i přes to chladné počasí. Do Jindřicháče jsme jeli po stejné trase jako cestou tam, ale pak jsme to vzali na Dačice - Želetavu - Třebíč a fuuu do Brna.
Taková malá dovolená, kdy jsme zjistili, že ani nepřízeň počasí nám nezabrání nevyjet . . pouze dojet :o))) Alespoň jsme vychytali, kde vzít něco teplejšího a nebo nepromokavějšího ... a musím podotknout, že vyhřívané hefty jsou k nezaplacení :o))
Jakmile budu mít po ruce fotečky .. nějaké sem šoupnu
Tak zase někdy...
Vlastník | ksara | |
---|---|---|
Vloženo | 11.3.2010 | |
Aktualizováno | 26.9.2015 | |
Zobrazeno | 12 732x |
HODNOCENÍ PROFILU OD 36 UŽIVATELŮ