Suzuki C800 Intruder (2005)

Vlastník Spit
Vloženo 28.5.2008
Aktualizováno 22.5.2009

Vloženo: 30.06.2008, Uskutečněno: 30.06.2008, Zhlédnuto: 1x

Cesta tam a zase zpátky.
takhle začíná jedna z mých oblíbených knížek a skoro stejně vypadala i ta naše cesta k Alpám a jejich jezerům, průsmykům a spoustě zatáček.
Vyrazili jsme z Chomutova k prvnímu zastavení u našich mladých v Hluboké. Po večerním posezení jsme vyrazili sice trošku později, ale vše běželo podle plánu...
Až na šílené vedro a z něj se pomalu rodícímu přehřátí mé polovičky.Protože je ale tak trošku tvrďák a paličatka, tak jsme sice jen tak tak, ale přece šťastně dorazili k pokojíku se sprchou plnou vody v suprovém privátu v Pinsdorfu u Gmundenu.
Po prvotním průzkumu jsme druhý den vyrazili na nejhezčí část naší malé dovolené z Gmundenu do Zell am See.Mohli jsme se kochat nejdřív jen krásnými horskými loukami, ale zanedlouho se silnice přestala dát sledovat dál než 100m, protože pak byla další zatáčka o skoro 90° prostě perfektní silnice a téměř bez drncáků.
Jediná škoda, že nešlo na těchle místech fotit, protože silnice stačila v těch místech většinou jen na dvě auta vedle sebe. Zell am See je sice znovu v dolíku, ale v dolíku těch "správných kopců".
Zpátky jsme jeli po další noci v "privátu" také velmi dobré kvality po druhé straně Kaprunu a Kalken Alpen zpátky do Gmundenu a po noci ve stejném "privátu" jako poprvé dál směrem k domovu.
Oba jsme spolu se stále se přibližující hranicí s Dolním Rakouskem v zádech dostávali chuť otočit naší ZUZKU a jet zpátky, užít si to ještě aspoň o chvíli déle
Popsanou cestu fakt můžu doporučit všem kdo mají chuť si zajezdit a u toho i něco málo krás Rakouských Alp také vidět.

• Tak jsem svou 800 předal kamarádovi aby se dostala do dobrých rukou :-) Ať mu slouží tak dobře jako mě. Už 14dní jezdím jen novou 1800, ale 800 byla moje první po tom co jsem ve dvaceti jezil svou Jawu 350 a byla fakt

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
  • Malý výlet do Českého Švýcarska ( 210 km ).Suprové počasí, vybral jsem silnici pod Krušnými horami a až do Děčína jsme se vezli bez kamionů parádní krajinou. V Hřensku jsme zaparkovali ZUZKU a pár kiláčků šlapali pěšky

Vloženo: 06.07.2008
    Uskutečněno: 06.07.2008
  • Věštírny na počasí sice prorokovly déšť a bouřky, jenže abstinenční příznaky se prostě nedají jen tak přejít a nejen kvůli nim jsem vyrazil na Střelnou k nákupu špricek a motovaku. To všechno jen kvůli jistotě na plánov

Vloženo: 15.06.2008
    Uskutečněno: 15.06.2008